Programe ilegale - Unica tema de discutii

Discuție în 'Colțul opiniilor' creată de _ΞNOLΛ-GΛY_, 31 Ian 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. styv86

    styv86 User

    Să vezi pe eg1 pe cei din clanul LOW , NR și VOIX ce jucării dețin :rolleyes: Admin să fii și să mergi o tură să te bați cu ăștia și pe urmă să vezi distracție și nervi :) ))) Păcat că nu se face ceva să dispară aceste programe dacă nu vor să le închidă conturile de joc !?
     
    Veneficus, *^*NEMESIS*^*RO*^*! și BROSCOIUL apreciază asta.
  2. BROSCOIUL

    BROSCOIUL User

    asa cum au pierdut jocul
    Battlestar Galactica asa o sa il piarda si pe asta !!! ce sa mai spun :??? deja l-au pierdut :)
     
    liberalul13, Sℓαγεr077 și Veneficus apreciază asta.
  3. Vladut

    Vladut User

    dupa ani de pauza aceleasi probleme,ok,ne vedem peste alti cativa ani,spor la toti in toate!
     
    Veneficus apreciază asta.
  4. Vladut,bro,

    nu ,sa nu iei pauza,


     
    Modificat ultima dată: 8 Iul 2020
    Tibles, liberalul13 și WIΖΛΓΔ apreciază asta.
  5. sorinell

    sorinell User

    un joc de rahat asta a ajuns te baneaza numai pe tine ca zici odatata de ... fara abrevieri si lasa toti butiii si aia cu progame sa joace / mai e normal asta ? vai de **** lor de moderatori
     
  6. sorinell

    sorinell User

    avem probleme cu jocul ce faceti asamblarea doarme?
     
    **»Ħ€®ÇЦŁ€Ŝ«** apreciază asta.
  7. sorinell

    sorinell User

    vrei un but uite pe 1-8 bl *-*poklop*-*
     
  8. sorinell

    sorinell User

    oricum o sa postez pe toate sreverele sa vada lumea ce moderatori avem in romania am toate filmarile cu buti si cu progame
     
    Veneficus și **»Ħ€®ÇЦŁ€Ŝ«** apreciază asta.
  9. _basty13_

    _basty13_ User

    degeaba ca nu ia in considerare acele filmari
     
  10. eu mai intru doar sa verific aici daca s-a mai schimbat ceva...din ce vad pe aici e din ce in ce mai praf jocul asta...suportul mai au si tupeul sa ma intrebe de ce nu mai joc...lasati-va de joc pentru ca este mai sanatos fara
     
    Veneficus și BROSCOIUL apreciază asta.
  11. BROSCOIUL

    BROSCOIUL User

    Jocul a luat-o razna de tot, nu stiu cum protectia consumatorului mai lasa jocul acesta sa ruleze , acest joc indobitoceste rasa umana !!!
     
  12. [ЯΞKT]XD...ALe...
    [ЯΞKT]XD...ALe... nu şi-a personalizat statusul!
    Distrugător intergalactic
    [​IMG]
    [​IMG]
    Cererile de prietenie nu pot fi trimise altor servere
    STATISTICI JUCĂTOR
    RANG PILOT:Locotenent
    POZIŢIA ÎN CLASAMENT:3.21
    NIVEL JUCĂTOR:20
    COMPANIE:MMO
    MEMBRU DIN:28-06-2011
    TIMP JUCAT:3,323 ore
    ACHIEVEMENT-URI:121
    PUNCTE DE CERCETARE ACORDATE:33
    avand ..irisi.,...atat...dmg..?
    jucam,strangem,..ne chinuim,...pentru,unele misiuni de cv ani?...CEEEE?
    sa fim ,,,,carne de tun,,,,ptr,unii...care au profitat ,profita de bug-uri,folosesc,anumite ....,anumiti, virusi?))) care ne fac ,,,clopotin si amin,amin,,,DAAA,SUNT,..FRUSTRAT
    https://dexonline.ro/definitie/frustrat
    un joc trb sa te relaxeze,sa joci cu placere,sa nu fie ,frustrat2, ~ă a [At: MDA ms / Pl: ~ați, ~e / E: frustra] 1 Lipsit de un drept al său Si: păgubit2. 2 Privat de o satisfacție (sexuală). 3 (Pex) Înșelat. 4 (Pex) Dezamăgit2.
    respect,cele bune
     
    Veneficus apreciază asta.
  13. CREATIV

    CREATIV User

    Buna! Am si eu o intrebare: unde sa raportez ca am fost nedreptatit luandu-mi-se toata onoare pentru ca am impuscat cativa boti, jucatori care sunt pe automat, de la aceeasi companie ca si mine, EIC? Nu mi se pare corect ca unii sa stea la cub si fiind pe automat trag in cub de cum apare, instant, si altii care joaca pe bune sa nu poata nici macar sa-i alunge ca staful big point ii penalizeaza. Spuneti va rog, asta asteptati de la noi, sa fim frustrati, ca daca e asa poate reuseste cineva sa va bombardeze serverele si se rezolva si problema cu big pointul. Multumesc! Deci, unde se poate solicita redarea inapoi a onoarei luata in mod abuziv, necinstit?
     
  14. Sa inteleg ca tu singur ti-ai oferit onoarea? si ai luat pe minus jucatori din compania ta?
    Din ce relatezi tu, asta reiese, din pacate nu cred ca te poate ajuta suportul daca asa s-a intamplat, dar stiu ca este o misiune pentru reabilitarea onoarei.
    "luandu-mi-se toata onoare pentru ca am impuscat cativa boti" Nu cred ca au fost cativa cred ca au fost cativa mai multi
     
  15. .Talibanu.

    .Talibanu. User

    in timp ce impuscai la ei nu ai vazut ca-ti scade onoarea? trageai pana fugeau la portal. nu cred ca vei primi onoarea inapoi.
     
  16. CREATIV

    CREATIV User

    pai daca e pe asa, ma c pe el joc. nu imi mai pierd timpul cu el.

    le-am trimis la suport:

    Buna! Am fost nedreptatit luandu-mi-se toata onoare pentru ca am impuscat cativa boti, jucatori care sunt pe automat, de la aceeasi companie ca si mine, EIC. Nu mi se pare corect ca unii sa stea la cub si fiind pe automat trag in cub de cum apare, instant, si altii care joaca pe bune sa nu poata nici macar sa-i alunge ca staful big point ii penalizeaza. Spuneti va rog, asta asteptati de la noi, sa fim frustrati, jucand aiurea, fara nici o noima. Adica cei ce folosesc programe ca sa le joace nava singura sunt protejati de voi si cei ce isi pierd timpul pe joc sunt penalizati ca incearca sa faca si ei o misiune pe o harta plina de boti fara sa se poata atinge de cei ce le joaca navele singure, nu accepta grup, si nici nu are voie nimeni sa traga in ei? Daca e pe asa mi-e greata de el joc si nu voi mai juca pierzand toata onoarea adunata in ani din cauza unor hoti pe joc. si cred ca in situatia mea sunt multi nedreptatiti care nu au ce face caci va bateti joc de oameni.

    Nu cred ca vor face nimic ca sunt satanisti, ce sa te astepti de la niste terminati? Un joc facut de niste rapeni si jucat de fraieri. ca in loc sa ne traim viata frumos, stam cu anii pe un ccat de joc facut ca niste paria, niste capuse nefolositoare si parazite sa suga bani din buzunarele celor ce muncesc.
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 8 Sep 2020
    Veneficus, INVICTUS, WIΖΛΓΔ și alți 3 apreciază asta.
  17. mai nou, bineinteles, tot ptr protejarea utilizatorilor de tip bot, BP a interzis plantarea de mine de orice tip, in special de hp, in harta 5-3 , sa nu cumva sa se impiedice domnul utilizator de bot, de vreo mina de dmg si sa moara saracu pe harta.am ramas ca la dentist, cand mia aparut pe ecran un mesaj de genul,,nu mai poti utiliza mine pe aceasta harrta, deoarece sunt prea multe'',asta insemnand exact ce am zis mai devreme, BP are mare grija sa nu fie vre-un bot in pericol, doamne fereste pe-acolo.halal
     
    kk12, Veneficus, johny25812 şi o altă persoană apreciază asta.
  18. _basty13_

    _basty13_ User

    Salutare piloți,

    Astăzi am sancționat jucători pentru folosirea programelor de tip bot. Este un comportament incorect și noi am făcut și vom face investigații pentru a restabili corectitudinea în joc.
    Vom continua să investigăm și să sancționăm jucătorii care folosesc programe bot sau care exploatează erori de joc. Facem asta pas cu pas.

    Iată ce măsuri vom lua:
    • 1 săptămână suspendarea conturilor începând cu 9 septembrie
    • Adițional, au fost eliminate toate punctele de onoare ca pedeapsă pentru folosirea de programe bot.
    Folosirea acestor programe este împotriva CCG și nu vom accepta acest tip de comportament în joc. Vă rugăm să rețineți că încălcarea repetată a CCG poate conduce la excluderea permanentă din joc.

    Salutări,
    Echipa vostră DrakOrbit


    tare as vrea daca ai putea raspunde domnule moderator la o intrebare ?

    cu suport facut ca acel jucator a folosit bug de onoare si chiar nimeni nui face nimic?
    sau este unul dintre voi care joaca pe acel ct?
    nu ai cum sa faci intro saptamana aproape 20 de miliarde de onoaresi find numai lv 22 , ca nu sunt mis pana la lv 22 sa iti dea asa multa onoare


    se poate asa ceva??????????
     
    Veneficus apreciază asta.
  19. minciuni , bo-tii ssunt tot pe harti, rusine ,
     
    kk12, Veneficus și BROSCOIUL apreciază asta.