Informații despre căutare prietenilor

Discuție în 'Căutarea prietenilor' creată de -pianoman-, 6 Dec 2013.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. -pianoman-

    -pianoman- Community Team Team Darkorbit

    Salutare Piloți Spațiali,

    Această secțiune vă stă la dispoziție pentru a găsi prieteni/parteneri de joacă. De ce să străbateți hărţile de unii singuri când o puteți face în compania unor alți utilizatori. Mai multă forța, siguranță și mai ales, mai multă distracție !

    Puteți lua legătura în acest thread cu alți jucători pentru a descoperi Darkorbit împreună ulterior.

    Aveți însă bineînțeles grijă să nu publicați date personale și mai ales, NICIODATĂ datele voastre de conectare.

    Distracție plăcută,
    Echipa voastră Darkorbit
     
  2. pentru cei care isi fac cont in spania3 mereu veti avea in mine o persoana care sa va ajute atat in joc cat si cu sfaturi utile
     
  3. Voi permite să rămână link-urile respective doar în postarea de mai sus însă te rog să le elimini din semnătură.

    Aşa cum am precizat şi într-o altă intervenţie, deşi link-urile duc spre un loc care are legătură cu DO, nu putem verifica tot timpul conţinutul respectivei destinaţii.

    Mulţumesc anticipat pt. înţelegere.
     
  4. Imi cer scuze ca nu am indepartat link-urile respective si ati trimis cereri de inalturare in mai multe posturi ale mele.Nu am fost online pe forum si nu am vazut solicitarea dumneavoastra.O zi buna.
     
  5. Cristian

    Cristian User

    Ma poate ajuta un clan d epe EG6 cu niste credite pentru a lua Aegis de la licitatie? Am strans 250 milioane cu greu dar din cauza playerilor mari nu mai am cum sa strang....va rog frumos sa ma ajutati,voi incerca ca la randul meu sa ajut si eu playeri.

    Haideti,va rog frumos sa ma ajutati si pe mn :((
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 20 Apr 2014
  6. RazvanTare

    RazvanTare User

    Salut acest mesaj este pt TroubleMaker.
    Ti-am dat cerere la contacte si un mesaj ,dar nu raspunzi la nimic,ma lasi in suspans e cererea de o saptamana si mesajul la fel , nu inteleg de ce nu raspunzio_O
     
  7. Acid´Burn

    Acid´Burn User

    Of Doamne, cat timp a trecut de cand nu am mai intrat pe joc, parca sunt secole :)). Oricum, salutare tuturor si bine v-am regasit.
    Dupa cum spuneam nu am mai intrat de mult pe joc (de vreo o doi anisori cred) si am pierdut legatura cu foarte multi dintre jucatorii cu care in trecut facem o echipa perfecta. Nu mai stiu nici macar cati dintre ei mai sunt activi :(.
    Am fost activ pe majoritatea serverelor EG si aveam acelasi nick de pe forum, respectiv Acid`Burn, sau Acid`Burn[UNIT].
    Oricare dintre amicii, inca activi, care imi vad postarea, va rog dati un semn, sa vorbim, sa depanam amintiri.
    Mi-ar face o reala placere.

    Cu drag,
    Marian (aka Acid) :))
     
  8. WIΖΛΓΔ

    WIΖΛΓΔ User

    bine te-am găsit mariane !
    nu mi-am schimbat numărul de telefon ! :)
     
  9. SARBATORI PASCALE,fericite,cu sanatate si fericire!
    iepurasul sa aduca voua,players,familiilor voastre,tot ceea ce va doriti!
    Easter, happy, with health and happiness!
    Bunny to bring you, the players, your family, whatever you want
    respect,
    ¨˜ˆ”°•√αℓđξмαя•°”ˆ˜¨
     
  10. Corina-ro

    Corina-ro User

    Multumim mult Valdemar,Paste Fericit si tie.Multe salutari si urari de bine de la Vercingetorix.
     
  11. Multumesc,Corina
    O singura rugaminte am ,daca a-i cum sa ii transmiti lui Vercingetorix,sa intre pe adresa veche ,de yahoolika ,cea pe care corenspondam ,acu ceva ani
    tot aceeasi players ,care jucam ,
    DIN SI CU PLACERE
     
  12. EmYy_1995

    EmYy_1995 User

    Paste fericit , salutal pe romy.
     
  13. Drogatu

    Drogatu User

    hopa si eu care credeam ca esti "barbatel" dar tu nu mai intri sau ti-ai schimbat numele?

    dupa mai multe cautari pe profilu tau de forum vazui ca esti banata pe chat=(( ce rau e fara tine=) nam cu cine sa mai schimb 2-3 vorbe
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 18 Apr 2015
  14. Joaca careva de aici pe Scandinavia ??
     
  15. WIΖΛΓΔ

    WIΖΛΓΔ User

    da.
     
  16. UsWars144

    UsWars144 User

    Salut baieti , pe Marea Britanie 2 , joaca cineva ?
     
  17. -ak47puma-

    -ak47puma- User

    persoane doritoare de GG Hades pe EG1?
     
  18. -ak47puma-

    -ak47puma- User

    Salut! Gasesc si eu cateva persoane sa face GG Hades pe EG1? cei doritori sa lase un raspuns si cand ne adunam toti stabilim o data :)
     
  19. Eu, daca sunt mai multi si nu >>> începători<<<...

    >>>Mod Edit: Cândva şi dvs. aţi fost "noob" şi cu siguranţă vă deranja când cineva vă apela astfel.<<<
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 21 Mar 2016