Feedback de 2 x ȚEAPĂ !

Discuție în 'Colțul opiniilor' creată de WIΖΛΓΔ, 2 Aug 2020.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. WIΖΛΓΔ

    WIΖΛΓΔ User

    am căutat în inventar de să-mi iasă ochii precum la melc
    noul modul ”Mega Mine” pentru PET. bănuiam că, dacă îl aveam pe cel de level 1 luat dintr-un event anterior, ăsta nou va fi ceva mai deosebit, o rază mai mare de acțiune ori daune mai mari, etc, etc...
    căutat degeaba așa cum degeaba m-am încrezut în bunele intenții afișate de big p.

    ca să fiu însă drept, o intenție a fost din partea bp, a fost intenția de a țepui jucătorii cu bună știință (uite că a apărut și ”bunătatea” în context :eek: :D )

    [​IMG]

    ps: pentru cei care încă mai au treabă cu Plutus.
    ca să nu fiți sufocați de modulele de daune pentru nava nostromo, cumpărați-o ! eu n-o aveam și din primele trei porți am încasat vreo 10 module din astea
    acuma cred că trebuie să-mi deschid magazin online cu module de nostromo !:p

    concluzia big p. îți dă exact ceea ce nu-ți trebuie sau nu poți folosi !
     
    **Just4fun**, BROSCOIUL, INVICTUS și alți 4 apreciază asta.
  2. INVICTUS

    INVICTUS User

    Frate ai dreptate nu il gasesc nici eu cu toate ca am facut toate obiectivele cu permis luat ,am unu dintr-un event mai de mult si ziceam sa pun pe alta nava pe asta nou,dar TEAPA TOTALA,am scris si la suport ,nici un raspuns.sper sa se remedieze aceasta problema,oricum acest joc e plin de tot felul de probleme, e ceva normal pentru BP:confused::(:confused::(:confused::(
     
  3. BROSCOIUL

    BROSCOIUL User

    nu mai joc de cateva luni bune dar citesc forumul si acuma imi dau seama cat de prost am fost sa bag bani in mizeria asta de joc :(( asa a ajuns jocul : o mizerie, nu inteleg dece mai bagati bani in joc, va trebuie permis de batalie ? :)))) mai putin si o sa bagati bani si cand va logati :permis de logare :)))sau permis de stationare :))) sunt curios sa vad ce le mai c... lui astia capul :))
     
    Veneficus, ST0PB0T și dady77-7 apreciază asta.
  4. WIΖΛΓΔ

    WIΖΛΓΔ User

    păi tocmai că bp ascultă doleanțele jucătorilor însă pe do sunt deja două facțiuni antagonice, una este facțiunea celor puțini numeroși care nu vor să folosească programe cealaltă este facțiunea majorității jucătorilor care se dau de ceasul morții să se vadă în clasamente cu orice preț (bani sau chiar riscul, diminuat acum, al banării contului) acești jucători care folosesc programe de cules sau distrus npc-uri sunt mai valoroși pentru bp prin numărul lor și sumele pe care le cheltuiesc jucînd do în acest fel.
    este evident că pentru big p. banii au înlocuit valorile despre care s-a făcut atîta vorbire în anii de început ai jocului. principiile morale, care culmea, mai figurează încă pe acest forum nu mai valorează nimic nici pentru jucători și nici pentru staff-ul elitist al jocului care nici nu se mai ostenește să mimeze măcar vreo preocupare în direcția asta.
     
  5. bravo tataie!!!
     
  6. Veneficus

    Veneficus User