Superbowl - Cod de Bon

Discuție în 'Probleme generale' creată de -M4fyotu-, 3 Feb 2018.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. _basty13_

    _basty13_ User

    si eu am facut suport de joi si nu am primit nici acum raspuns cu problema ca u mai merge licitatia
    cum sa fac ? sa trimit iar la suport aceeiasi problema?
     
  2. pai aseara sa zic ca erau 100 tichete fara raspuns:eek:parca 120...
     
  3. exact ce ziceam:D
     
  4. _wadzer_.

    _wadzer_. User

    salut cu Captcha sa rezolvat dar marea probl e ca nu mai e bun bonu ..si tot eroare da multumim bg ptr cadouri inexistente..:)
     
  5. АNÐRΣI

    АNÐRΣI User

    Nici nu ma asteptam la alt raspuns.
     
  6. La mine cel putin nu s-a rezolvat problema cu captcha. La licitatie la fel imi spune ca nu e corect codul captcha, iar la bon idem.
     
  7. La tine poate, tot imi da eroare cu captcha.
     
  8. dady77-7

    dady77-7 User

    Salutare,ce tot se intampla cu acest cod captcha,la licitatie tot trebuie bifate,poduri,drumuri,etc si tot nu treci de acest cod,se poate rezolva sau nu mai putem licita nimic ?:( Nu mai spun de acel cod bonus care trebuia acordat ieri si care nu a putut fi bagat la bonuri tot din cauza acestor obstacole :(
     
  9. True5.1

    True5.1 Guest

    Salut,

    Suportul tehnic are cunoştinţă de problemele legate de
    Superbowl - Cod de Bon si captcha, şi caută soluţii pt. rezolvarea acestor probleme.

    Pana atunci din pacate, trebuie sa asteptam remedierea problemei respective.
     
    liberalul13, COZMIN și OLĐ^SHATTΣЯHAИĐ apreciază asta.
  10. _basty13_

    _basty13_ User

    ati intrerupt globala 5 si tot nu merge licitatia si de la suport am primit de dimineata raspuns ca merge
    ce se intampla de ce nu ati lasat asa cum era sau faceti sa se poata licita numai de 10 ori
     
  11. Si eu am primit raspuns ieri dimineata de la suport ca problema cu licitatia a fost rezolvata, dar evident, nu a fost.
     
    *N!NO* apreciază asta.
  12. dady77-7

    dady77-7 User

    Aceeasi problema,nu se poate licita din cauza codului captcha care ne tot trimite dupa masini si alte minunatii,pana cand o sa persiste aceasta problema :p EG.6
     
  13. senna

    senna User

    E clar ca o pun de inca o mare facatura, fiindca daca problema este pe mai multe severe si n-au rezolvat-o de o saptamana, inseamna ca au pus-o ei la cale caci daca era o singura problema pe plati si orice fel de achizitionare de orice natura,o rezolvau in cateva ore
     
    *N!NO* apreciază asta.
  14. _^MATRIX^_

    _^MATRIX^_ User

    eu nu stiu ce sa mai zic, chiar m-am apucat sa caut un alt joc ... ceva recomandari ? Joc la minimum posibil :) ... de cand am vazut ceva pe la altii!
     
    sasha_die_katze apreciază asta.
  15. Da, si eu am inceput alte jocuri, niciunul de la BP !

    In ce priveste rezolvarea, ei se prefac ca o cauta, dar de fapt este f f simplu: sa se revina la sistemul precedent, la cel care era pana acu zece zile.
     
  16. cradu78

    cradu78 User

    Nici eu nu mai joc de mult timp dar intru sa pun seprom si sa iau micul premiul de logare pt ca inca sper in timpuri mai bune pr acest joc
     
  17. Problema legată de "captcha" va fi rezolvată, conform informării primite din partea dezvoltatorului jocului, odată cu actualizarea clientului de joc din cursul zilei de mâine.

    În ceea ce priveşte codul de bon, se caută soluţii pt. a vedea dacă se poate extinde valabilitatea codului fără a se crea unul nou sau, dacă se va fi impune, crearea unei recompense în stilul bonusului de autentificare la contul de joc.
     
    OLĐ^SHATTΣЯHAИĐ și True5.1 apreciază asta.
  18. Multumim de update!

    Era de inteles ca nu se poate rezolva intr-un timp atat de scurt insa ce asteptam era un termen plauzibil in care va fi solutionata problema. Insa pana acum ori nu am primit raspunsuri, ori am primit (eu si cel putin inca un alt utilizator de aici de pe forum) raspuns de la suport ca a fost rezolvata problema, ceea ce nu e firesc.

    Sa speram ca recompensarea pentru codul de bon de la SuperBowl (care nu cred ca a putut fi folosit de niciun utilizator) nu va fi pusa ca bonus de autentificare in ziua 25, mai ales luand in cosiderare sistemul actual de resetare a numarului de zile cu autentificare consecutive.
     
  19. Incercati acum
     
    Empty75 și WΙΖΛΓΔ apreciază asta.
  20. Problema codului, din fericire , a fost rezolvata :)