[Σ√ıŁ]

Discuție în 'Colțul opiniilor' creată de -*AIRFORCE*-, 20 Ian 2023.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. Domnilor administratori ai jocului DO,credeti ca noi ceilati contributori putem sa ne mai exercitam acest drept sau faptul ca voi sunteti multumiti de suma acumulata de la jucatorii existenti este SUFICIENTA!
    Pe EG-7,clanul [Σ√ıŁ] dupa cum afiseaza seful lor pe numele ce-l poarta ,este cel ce face regulile pe server!
    BRAVO!!!
    Dar asta inseamna ca voi puteti sa contati doar pe [Σ√ıŁ],ca si contribuabili,atunci inseamna ca noi cei restul suntem cantitate neglijabila!
    Butul,din cate stiu eu,nu a fost recunoscut ,validat in acest joc,doar ca VOI NU-I DATI DE CAP!!
    Deci...ce facem??
    Adaug pentru lamurire numele arogat de sef clan [Σ√ıŁ] -OurServerOurRules!!!!!!!!!!!!!
     
    Modificat ultima dată: 21 Ian 2023
    Giany03 și Veneficus apreciază asta.
  2. Ragnaros

    Ragnaros User

    nu va mai speriati de pushing, nu mai fiti fricosi, ca nu va vor fi banate conturile, bubuiti le navele cand le prindeti de cate ori puteti.Jocul a ajuns dominat de buti, ptr ca voi le permiteti, si BP, nu poate lua masuri impotriva a 90% dintre jucatori.acesta este procentajul de trisori, versus jucatori cinstiti.nu mai investiti, orientati va spre alte jiocuri.NU SE VOR PUA MASURI CONTRA LOR.PUNCT.
     
    Giany03 și Veneficus apreciază asta.
  3. styv86

    styv86 User

    Ce zici ? Că nu mai luăm push dacă batem buți ? Te înșeli , eu și un coleg de clan am luat ban două săptămâni și juma de experiență și onoare pentru că am bătut un bot din război de nu mai luam nimic de pe el ! Suportul românesc nu ma ajutat cu nimic ! Așa că , nu fii așa sigur că nu se știe ! :rolleyes:
     
  4. Veneficus

    Veneficus User

    pai Styv...
    eu am o pista de biciclete unde inchiriez cu 50 de euro/ luna doritorilor.
    mai las pe pista si biciclisti cu bicicleta proprie insa in anumite conditii.
    cum crezi ca te las pe tine gratis pe pista daca tu sicanezi biciclistii care au inchiriat de la mine?
     
    styv86 apreciază asta.
  5. Althea

    Althea Board Administrator Team Darkorbit

    Salut,

    Te rog să citești atent AICI. Poate vei înțelege cine și cu ce se ocupă pe aici.

    În plus, există deja o temă AICI cu același subiect. Te rog să o folosești în continuare.

    Temă închisă
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.