semprom

Discuție în 'Probleme generale' creată de motanu_1990, 24 Ian 2019.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. *sud00*

    *sud00* User

    exemplu, ai semprom 10 000 000 trageri nu poti pune pe lasere mergi la scut si rachete !
     
  2. Salut, se pare ca unii factori de decizie de prin conducerea B.P. (departamentul tehnic, de implementare..) au impresia ca daca fac acest lucru, pun limita la posibilitatea de a strange seprom (ca alte probleme grave nu are jocul, de ce nu mai atrage jucatori noi, de ce cei vechi se lasa, de ce au ajuns sa uneasca serverele..), vor avea mai multi playeri pe joc si se vor reapuca si cei vechi, au descoperit buba, de ce unii jucatori nu mai intra pe joc.. pentru ca stateau linistiti si isi trimiteau seprom, dar de acum, cum nu mai pot pune seprom la pusculita, vor invada hartile si vor fi hartile pline, se vor face din nou mai multe servere.., iar cei care au de consumat, vor consuma.. aiurea, daca scoateti si bonusul de autentificare, chiar ca se vor lasa definitiv foarte multi playeri, asa de bine, de rau mai intra omul sa isi trimita seprom, sa ia bonusul, sa isi salute vechii camarazi si poate mai si joaca cand este un event bun, dar asa.. Sincer eu am renuntat dupa ani de joc, motivele sunt multe.. boti, buguri, playeri tratati cu spatele, dupa investitii serioase de timp si bani, in ani de joc, au aparut alte item-uri de top, iar tot efortul pentru a face 3, 4 nave UFE, a fost sters cu buretele.. si multe altele, iar de 2 ani intru o data, de 2x pe saptamana pentru a trimite seprom, cu speranta ca poate vreo data se vor limpezi apele si poate voi reveni pe joc, cu toate ca sunt prea multe.., dar poate se satura actualul boss sa se gandeasca doar la profit (glumesc), isi da seama ca jocul se duce.. si poate isi ia jucariile si.., dar pana atunci sper sa nu se transforme jocul definitiv in tretis si bubble game. O zi faina si spor la joc!
     
    Modificat ultima dată: 25 Ian 2019
  3. Althea

    Althea Board Administrator Team Darkorbit

    Salut,
    Așa cum am spus, nu știm dacă este o modificare permanentă, însă așa pare. Nu a precizat nimeni că ar fi ceva temporar. Conturile de joc nu pot fi șterse, ele devin inactive (pentru sistem) dacă nu mai sunt accesate o perioadă de 30 de zile și se pot reactiva oricând prin simpla accesare.
    Există deja tema de față și încă una >>aici<<.
    Ar trebui să poți deschide teme aproape în orice secțiune a forumului, mai puțin în câteva, cum ar fi Regulile casei, Centrala, etc.
     
  4. cum se poate sa isi bata joc de jucatorii existenti si sa spere ca se vor mai baga jucatori noi sa joace?inca o dovada ca se vrea inchiderea jocului si pentru a nu fi trasi la raspundere o fac prin tot felul de implementari cu care isi bat joc de jucatori ,pentru a forta plecarea lor .sau se poate sa fie incompetenta la nivelul stafului tehnic si administrativ al jocului?:confused:
     
  5. N❗NO

    N❗NO User



    Dacă modificarea rămâne permanentă, avem o mare problemă!
    Nu mi se pare corect să îmi fie limitat sepromul la 1 milion. Eu joc în weeken, de regula. Şi consum de regulă peste 1 milion de muniţii pe weekend. De ce să fiu nevoit acum sa joc cu promerium?!
    Şi aşa ne chinuiam ca fraierii (faţă de cei care au miliarde de seprom), acum nu avem voie nici să încercăm să ne zbatem!
    Deci câteva porţi pe weekend sau puţină bătaie şi gata, la nani că s-au împărţit pijamalele...
    În timp ce "sepromații" BUTEAZĂ 24/24 cu seprom!!!
    Unde e dreptatea ce o tot promite BP?
    Dacă nu se iau măsuri pentru noi, de ce se iau unele împotriva noastră?

    Poate greşesc... Dar hai să gândim un pic!!
     
    Modificat ultima dată: 26 Ian 2019
    dady77-7 apreciază asta.
  6. Ce este asta ba nene ba ???? cum ba frate dupa ce ca abea face skylabu seprom acu daca vreau sa adun si eu un pic de seprom in timpul pe care nu joc , doar intru sa adun al drq nu pot aduna mai mult....ati stricat de tot , apsolut de tot jocul oameni nebuni
     
    dady77-7, WIΖΛΓΔ, savuviorel_007 și alți 3 apreciază asta.
  7. oneplayer

    oneplayer User

    Ce rost are intrebarea asta? Cred ca pot sa fac ce vreau pe contul meu,chiar sa l sterg...
    :cool::p
     
    savuviorel_007 și Veneficus apreciază asta.
  8. Salut, cu siguranta Ǿвเïσ a glumit, conform emoticonului de la sfarsit.. haz de necaz, putin sarcasm nu strica din cand in cand, mai ales ca asa am ajuns.. si de ceva timp vocea noastra nu mai este auzita, nu mai conteaza si B.P. face ce vrea si doar in interes propriu.
    Cat despre stergerea contului, cum a spus si Althea «Conturile de joc nu pot fi șterse, ele devin inactive (pentru sistem) dacă nu mai sunt accesate o perioadă de 30 de zile și se pot reactiva oricând prin simpla accesare.» Dar ai dreptate, este contul tau si poti face ce vrei cu el, il poti pune la naftalina, dar asta nu inseamna ca nu il poti accesa oricand vrei pentru a te reapuca de joc sau doar pentru a-ti trimite seprom, pentru a colecta bonusul de autentificare sau pentru a-ti saluta prietenii.