Feedback Rebeliunea Mimesis

Discuție în 'Discuții despre joc / Feedback' creată de Ícaro_, 16 Mar 2020.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. BROSCOIUL

    BROSCOIUL User

    Si daca te distrugi singur de mai multe ori, primesti ban pentru pushing ? :))) ai grija !! astia sunt in stare de orice :))))) mare este gradina lui dumnezeu :)))))
    Hai ca asta a pus capac la toate :)))

    Eventul acesta nu este pentru jucatorii cinstiti, este pentru bionici !!! noi nu avem sanse daca nu facem parte din trenuletele bionicilor,
    hiperioane, poti sa imi dai ban sau sa stergi postariile, ceea ce ai facut in ultimul timp. imi este indiferent :) si asa fac ceva pe jocul acesta distractiv :)
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 21 Mar 2024
  2. Pentru colectie sau vrei sa o folosesti?

    -=[ Hounding Mim3si5 ]=- e ucigasul , da daune la fel ca -=[ Reflector Mimesi5 ]=- . nu aveam clc pe nimic , dadusem emp dar ma luat altul in primire , fara scapare .
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 21 Mar 2024
    -Anunaky- și *NinjaBoyz*[ŔΛŮ] apreciază asta.
  3. Modificat ultima dată: 23 Mar 2024
    -Anunaky- și **İEDÜ** apreciază asta.
  4. verifica si tu shop-ul la nave si cand o vezi ,cumpar-o cu euro. sau asteapta la battle psss, poate o mai baga acolo.
     
    -Anunaky- apreciază asta.
  5. feedback ??? care feedback ? la care va referiti ? doua eventuri una peste alta :)) a scris si broscoiul si ati sters postariile lui :)) care este motivul ???? daca vreti und feedback trebuie sa scrieti pe forumul botistilor ca acolo pate o sa aveti sanse de un feedback pozitiv, aici in nici un caz !!!!!!!!!!
     
  6. mai mult de atat majoritatea sunt automati cine face VERIFICARI ? NIMENI NU AI VEDE ATAT CAT PLATESC CINE TRE SA ASI FACA TREABA SI NU O FACE CUM TREBUIE STIM DEJA ADMINII DE AMI DA MIE BAN PA FORUM CIND LE ZIC CUM SE NUMESC .........MISEILOR DISTRUGETI JOCUL
     
    Veneficus, ==H*Y*P*E*R*I*O*N== și -Anunaky- apreciază asta.
  7. ALTHEA poi nu are timp ca tre sa aibe grija de bionici care PLATESC TAXE DE PROTECTIE IN EURO ea are timp sa ami de mie ban pa forum si sa ami stearga postarile pentru ca deranjeaza adevarul dar inca nu a inteles ca atat cit voi fi viu voi scrie in continuare despre faptele lor ca sa ai vada toata lumeasi sa stie cu cine are dea face sa stie ca sunt niste MIS,EI
     
    Modificat ultima dată: 28 Mar 2024
    Veneficus, ==H*Y*P*E*R*I*O*N== și -Anunaky- apreciază asta.
  8. _basty13_

    _basty13_ User

    RANG PILOT:
    Căpitan
    POZIŢIA ÎN CLASAMENT: 781
    NIVEL JUCĂTOR: 23
    COMPANIE: VRU
    MEMBRU DIN: 11-01-2024
    TIMP JUCAT: 1,343 ore
    ACHIEVEMENT-URI: 98
    PUNCTE DE CERCETARE ACORDATE: 47

    REBELIUNEA MIMESIS

    1 4,888,880

    globala 5

    cel mai tare din parcare
     
    -Anunaky-, Veneficus și ==H*Y*P*E*R*I*O*N== apreciază asta.
  9. Veneficus

    Veneficus User

    caracteristic BP!
    o medie de 18 ore /zi ... cu 10 porti /zi
    valurile de banari au trecut pe langa el.
    mi-e sila!
     
  10. _basty13_

    _basty13_ User

    asta cred cai unul din conturile noi al lui spyro
    asta nu o ratat nici o poarta la acest event
     
    -Anunaky- și Veneficus apreciază asta.
  11. Veneficus

    Veneficus User

    nici cu locul 4 nu mi-e rusine... de fapt cu tot clasamentul...
    exact cum am spus mai sus:
     
  12. Pachetul pionierului
    Pachet
    Payment
    Acest pachet conține: o navă Solaris, 25 x Unstable LF-4, 5 x Hyperplasmoid LF-4, 30 x generatoare scut SG3N-B02, 16 x generatoare de viteză G3N-7900, 8 x drone Iris, 1 x P.E.T.10, un modul G-KK1 P.E.T nivel 3, 200.000 x UCB-100, 25.000 x CC-D, 25.000 x RSB-75, 10.000 x Seprom și 327.680.000 PE. Lasă distrugere în urma ta cu Pachetul pionierului.
    Vezi ca ai nava mult dorita .
     
    -Anunaky- apreciază asta.
  13. darkorbitul a devenit un bazar si in bazar poti cumpara si programe :( mai departe nu mai scriu ca iarasi primesc ban :) broscoiul, joda si kokolino mai au inca ban :) asa ne distram pe darkbotist :))) nu va mai scriu sa va fie rusine ca si asa nu va este !!!
    lasam balta mizeria asta,
     
    -Anunaky- apreciază asta.