Raportări de buguri/erori

Discuție în 'Probleme generale' creată de ©ØrrØsivΞ, 30 Ian 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. nici pe eg4 nici asamblarea
     
    luci_halas apreciază asta.
  2. luci_halas

    luci_halas User

    Nu merge nimic dupa restart ....
     
  3. nu merge sa te conectezi pe harta de joc. imi da reconecteaza intruna. stie cnv. de ce?
     
  4. Veneficus

    Veneficus User

    voi chiar vreti raspunsuri la intrebarile scrise aici?...
     
  5. _basty13_

    _basty13_ User

    sa inchis jocul
     
    Veneficus apreciază asta.
  6. Salut,
    da, stiu cate ceva
    Sunt Sasha_Die_Katze, 90024842, GE6.

    Nu se mai poate incarca harta de pe navele super-echipate: ale mele sunt venom si pussat.
    Exact cum a fost descris de colegii care au postat aici.


    REMEDIATI URGENT,
    deoarece se pare ca nu se mai poate juca acest joc ;)

    Conseciinta in caz de non-remediere: migrare spre alte jocuri :p


    Haide, bafta la toti!!, dar nush la care joc ... :D:D
     
    Giany apreciază asta.
  7. johny25812

    johny25812 User

    Modificat ultima dată: 13 Iul 2020
  8. Pe globala 2 merge sa te conectezi doar pe 5-2 si 5-3 , restul pauza .
     
  9. WIΖΛΓΔ

    WIΖΛΓΔ User

    pe toate serverele au rămas active doar hărțile piraților 5-2 (dacă aveți navă acolo) cu warp vă aduceți nava echipată și apoi săriți în 5-3 să faceți ordine printre boți. mai departe nu puteți să plecați de acolo că e zonă de carantină !:D
     
  10. Ai dreptate , dar am incercat sa ma conectez in 1-5 dupa ce m-am conectat-deconectat in 5-2 fara sa aduc nava echipata si a mers .
    EG1
    A fost doar o coincidenta , merge jocul .
     
    Modificat ultima dată: 13 Iul 2020
  11. Modificat ultima dată de către moderator: 14 Iul 2020
  12. chat grup nu merge.... cand faci grup cu cineva nu apare fereatra pentru chat grup
     
  13. _basty13_

    _basty13_ User

    Portalul LoW și zona de carantină nu funcționează => corectat
    unde sunt corectate ca ele nici nu functioneaza la poarta r zone nici nu arata icona
     
  14. Probleme cu colectarea itemurilor construite în sistemul de asamblare => corectat


    unde este corectat ca eu nu pot colecta ceea ce am asamblat :rolleyes::rolleyes:... doar vorbe.. fapte mai greu ( din pacate) :mad:
     
  15. salutare de ce nu mai merge codul bonus ? HASLE cu exp si hon ?
     
  16. Multumim pt magnificul cod acordat...... dar acum nu se mai conecteaza pagina de joc :p:mad::mad::mad:
     
  17. INVICTUS

    INVICTUS User

    ati scos poarta si mis de event cu restartul asta ,dece?
     
  18. ÆŘØŇ

    ÆŘØŇ User

    serios ??? ati inchis Eventul am cumparat battle pass si acuma event inchis in cateva ore... ce se intampla ... am platit pentru Battle Pass ...
     
  19. LASER_1

    LASER_1 User

    Pai la ce te astepti de la DO ? in afara de mega sa bagi lovele in el si sa zicem mentenanta care e praf, nu se mai face nimic la jocu asta. Asa ca la orice nemultumire avem au 2 variante - ori suntem ignorati , ori se sterg postarile
     
  20. malaxa

    malaxa User

    Nu va convine numai va jucați și gata atât plangeti ca fetițele ...alea nu merg aia nu știu ce mai ieșiti și voi afara din casa,mai respirati Putin aer ca doar dark orbit aveti în cap :)) nu fiti și voi că bismut fără viata socială