Programe ilegale - Unica tema de discutii

Discuție în 'Colțul opiniilor' creată de _ΞNOLΛ-GΛY_, 31 Ian 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. BROSCOIUL

    BROSCOIUL User

    Adresa se afla la info big point !!
     
    -Anunaky- apreciază asta.
  2. si eu as vrea adresa astuia
     
    -Anunaky- apreciază asta.
  3. Hahahahahaha,mor de ras,iarasi blocheaza conturi,[Σ√ıŁ] si [_MW_] si MightyMafia buteaza de luni de zile la Behemoth(Globala7) si ei blocheaza!!!!
    Prea ne credeti prosti!
    Mai mult det atat-NU A-TI BANAT NICI UN KONT PE EG-7!?!?
     
    Modificat ultima dată: 22 Mar 2024
  4. Doar am spus !!!!! bigpoint nu mai baneaza conturi !!! doar hiperion mai sterge postari si da ban pe forum :))) ca mai mult nu stie :)
     
  5. Un singur lucru vreau sa evidentiez aici,evolutia globala(dak asta poate fi numita evolutie)tinde spre inselaciune si rezultate rapide prin orice mijloace.Dezvoltatorul care acum e CHINEZ,are alegeri de fct,credeti sau nu a ales minciuna!!!!
     
  6. eu personal nu am vazut conturi banate !!! doar cateva pe forum,in rest jocul decurge .......... si curge :)
     
    -Anunaky- și Veneficus apreciază asta.
  7. Nu au banat pe nimeni. Daca intri pe harta de event 99% sunt boti. Toti se misca la fel de zici ca e trenulet. In fine. Macar daca ar spune ca legalizeaza bot-urile ca altceva nu mai au ce sa faca.
     
  8. -*AIRFORCE*-

    bro...o ..ooo
    el,chinezu,cere,pune un pret,..
    minciuna nu este,ci un fapt real,
    atat timp cat el cere si unii players care fac parte tot din aceeasi shleata,platesc,...
    dai ,seama eu,tu,cei ce ...jucam ,,pe bune,,
    NU AVEM NICI -O SANSA
    s-rry caps
    respect
     
  9. Domnii admini , pe la licitatii se mai fac verificari?
    De ce ? Unul sigur , daca sunt mai multi nu stiu , liciteaza credite odata cit ma chinui eu sa strang in citeva luni .
     
  10. 11enforcer

    11enforcer User

    am 48 miliarde de credite ce sa facem cu ei? si nava mea nu face npc sa zici sa am credite doar palla. altii nici nu se obosesc si liciteaza automat. astia tari care iau nave plus (solce de exemplu) iau inapoi nava pierduta cu credite sute de miliarde ca dc nu? ce poate sa faca adminii? adica ce stiu sa faca macar? :))
     
  11. Ma faci sa te jignesc , te bagi in discutie asa ca sa te afli in treaba . Indivizi astia baga 3-4 miliarde la o licitatie sa nu dea nimeni peste ei si liciteaza destul de des la amplificatoare . Alea 48 care le ai daca licitezi ca ei intr-o saptamina le dai gata .

    Ba tu vezi ce scri, ce nava se poate pierde si sa o iei cu credite , ce aberezi aicea ?
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 26 Mar 2024
    -Anunaky- apreciază asta.

  12. Da, asa este, dar hai sa mai dam si exemple concrete:
    1. Licitatia la munitii: acum (ora 21 RO) s-a licitat 16.000.000 adica foarrte muult dar uneori, mai rar, ai surpriza sa vezi chiar si 160.000.000 !!!
    2. La fel si la PLT3030
    3. Azi si ieri, cineva a licitat 3.000.000 pe cei 10 xenomiti. Consider ca este absurd de mult.
    4. Log-Files. acolo unde licitez si eu de multe ori. Seara apare un neica-nimeni care baga 200.000.000 credite desi cele 3 (trei) Logf se pot obtine cu mult mai putin efort.
    5. Amplificatoare. Aici pot fi date cele mai multe exemple, este nebunie totala.

    Desigur, fiecare este liber, bot sau nu, s-si cheltuiasca creditele cum vrea. Si mai ales cum le obtine ;) ;) ;)
     
    -Anunaky- apreciază asta.
  13. 11enforcer

    11enforcer User

    asamblezi solace plus la care iti trebe o nava solace. dupa ce asamblezi nava plus cea simpla no mai ai. si nu nu ma aflu in treba, doar ti-am raspuns. Si legat de supararea ta pot lasa si eu cv timp contu sa liciteze din ora in ora miliarde fara sa imi pese. Bn eu nici major de baza nu sunt. un colonel ce sa faca cu creditele?
    Este un subiect inutil ce scrii, nu se va face nimic in privinta
    Normal , In termenii si conditiile lor un jucator e banat permanent la a 3 a lovitura. Mai nou dupa 2 bannuri lunare daca ai ghinion de la script iei bann permanent ceace incalca regurile voastre insasi. cum aveti obrazul de a mai vorbi de reguli?
     
  14. Bai bolovane nu pierzi nava o transformi
    Copile nu ai inteles nimic . Nu e vorba de cheltuit ci de cit de multe credite face intr-un timp scurt .

    [​IMG]
    Amplificator de daune660.010.000
    [​IMG]Amplificator puncte de experienţă555.555.555
    [​IMG]Amplificator de onoare555.555.555
    [​IMG]Amplificator Hitpoint-uri855.565.555
     
    -Anunaky- apreciază asta.
  15. POTI SA MAI SPUI O DATA ;MAI ALES ATUNCI CIND DIN GRESEALA BATI NAVA ADMINULUI DE E PA BOOT IN 53 CE ZICI CA TI SE POATE INTAMPLA IN MOMENTU IN CARE PUTEREA E LA EI DECI ......... SA FIE SA INCEPEM IN ALTA PARTE SA NE JUCAM POATE INTRUN VIITOR CEVA SA POATE SCHIMBA
     
  16. Mai mult de atat pa nava de o inchise intai ai zbura unu din module de 25 la suta damage pa factiunile adverse chiar nu stiu de ce il mai numesc asa din momentu in care ei spun ca nu pot trage intrunu de prea multe ori chiar daca el e pa automat si bineinteles EL PLATESTE TAXA DE PROTECTIE CA SA ATI DEA BAN GRUPUL BAIETILOR "destepti"sa-r vrea numiti ei
     
    sasha_die_katze, -Anunaky- și Veneficus apreciază asta.
  17. Iar au banat pe EG7,de s-au rupr adik NIMENI,CU TOATE CA MMA, [Σ√ıŁ] si MM buteaza la greu la Behemoth!!!!@
     
  18. vine iepurasul si va aduce oute noi :)))) hai, Paste Fericit la toti jucatorii cinstiti si la aceia care tin cu noi,
     
    Veneficus, =ΞDDY*=, lucica şi o altă persoană apreciază asta.
  19. daca sunt 3 companii nu e ca tre sa fac curat cum zici tu ci doar sunt 3 companii adverse asta ca sa nu uiti
     
    Veneficus apreciază asta.
  20. Hai sa intrebam si pa HYPERION DESPRE ACEASTA TREABA sa vedem el ce are de zis
     
    Veneficus, -Anunaky- și joda apreciază asta.