Programe ilegale - Unica tema de discutii

Discuție în 'Colțul opiniilor' creată de _ΞNOLΛ-GΛY_, 31 Ian 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. Si eu sunt curios de baiatul asta :)) poate raspunde cineva aici daca tot ti s-a inchis repede tema cealalta, aici suntem pe o tema dedicata acestor playeri si poate poate =))))
     
    *NinjaBoyz*[ŔΛŮ], -Anunaky- și Veneficus apreciază asta.
  2. Veneficus

    Veneficus User

    "Nu consider că cineva trebuie să iți ofere ție vreo explicație"

    poate il lamuresti pe el daca mie personal nu vrei sa-mi raspunzi.
    sunt convins ca mai sunt doritori de lamuriri ( si nu putini) la aspectul etalat de mine.

    conform atributiilor pe care le ai:
    "Moderatorii de forum pastreaza ordinea in forum, raspund la intrebarile jucatorilor, ofera solutii si explicatii pentru problemele prezentate, indruma jucatorii catre suport daca este nevoie de verificari pe cont pentru rezolvarea situatiei, raporteaza echipei de suport problemele semnalate de jucatori. Publica in forum anunturile oficiale venite din partea echipei tehnice."
     
  3. mai sunt aici pentru ca vreau sa ma fac si eu admin, dece mi-ai inchis postarea ???? ati este frica ca o sa devenim colegi ????
    Hiperoane, as vrea sa stiu in ce regiune a romaniei te-ai nascut si dece ai vrut sa devi admin :) as fi foarte curios, vreau sa stiu cu cine stau de vorba . degeaba imi banezi conturile pe forum caci oricum intru pe forumul german unde adminii iti mai si raspund la intrebari, si ca sa nu mori prost te asigur ca vorbesc si germana :)
     
    Modificat ultima dată: 8 Mar 2024
    *NinjaBoyz*[ŔΛŮ], -Anunaky- și Veneficus apreciază asta.
  4. hodoronc tronc!
    eu nu vreau să fac ''curat'' în joc!
    ce ar trebui sa fac cand ma duc la vanatoare?
    sa tin fereastra de grup deschisa iar inainte sa atac utilizatori (corecti sau nu) sa verific numele fiecaruia si sa tin o evidenta separata pentru fiecare utilizator distrus?
    chiar daca (prin absurd) fac asta,
    de cate ori pot distruge un utilizator fara sa fiu penalizat?
     
  5. Hyperionᅟ

    Hyperionᅟ S-Moderator Team Darkorbit

    Numărul de distrugeri este întradevăr un criteriu pe care ne bazăm atunci când penalizăm un jucător, însă mai ținem seama și de alte lucruri atunci când trebuie să determinăm dacă este sau nu pushing. Acțiunile nostre sunt conform CGP BP, iar mai multe informații legat de acest subiect găsesti în tema deschisă AICI.
     
    -Anunaky- apreciază asta.
  6. sa penalizati un jucator care din greseala face pushing :)) hai sa fim seriosi :) nu penalizati jucatorii cu bot si voi vreti sa banati pushingul ????? sunt prost dar nu dus cu pluta !!!!
     
  7. Veneficus

    Veneficus User

    hahaha!
    se teme si nu intelege ca frica lui e :
    sa candidezi tu la functia de moderator
    sa intrii in echipa de moderare
    sa ajungi seful lui
    iar apoi sa-i schimbi numele in "Broscuta"
    iar in final... sa-l dai afara.
     
    joda, -Anunaky- și kokolino***** apreciază asta.
  8. Hyperionᅟ

    Hyperionᅟ S-Moderator Team Darkorbit

    Te asigur că asta nu se va întâmpla niciodată ;)
     
  9. WIΖΛΓΔ

    WIΖΛΓΔ User

    :eek::eek::eek::eek:
    firmele de asigurări dau falimente răsunătoare așa că... :D:D:D:D
     
  10. sa nu fi sigur de ceea ce nu cunosti, nu esti si nu ai fost singurul moderator !!!!!!!!!! asa de repede poti sa zbori de nu iti d-ai seama !!!!!!
     
  11. 11enforcer

    11enforcer User

    iarta-ma inca tot nu a primit omul raspuns la cate (CA NUMAR) de killuri primeste omul penalizare(pushing) .Un jucator mi-a zis ca depinde de admin unii au zburat si cu 10 killuri unii au lins si 150 de killuri si no zburat. este dupa bunul vostru plac? puteti acutualiza CGP BP sau T&C cum vreti sa ziceti voi. Alo e 2024 trenuletele merg voi faceti banari lunar si ei nu patesc nimic.
     
    *NinjaBoyz*[ŔΛŮ] și Veneficus apreciază asta.
  12. Ragnaros

    Ragnaros User

    Numărul de distrugeri este întradevăr un criteriu pe care ne bazăm atunci când penalizăm un jucător, însă mai ținem seama și de alte lucruri atunci când trebuie să determinăm dacă este sau nu pushing. Acțiunile nostre sunt conform CGP BP, iar mai multe informații legat de acest subiect găsesti în tema deschisă AICI.cine nu e cu noi, e impotriva noastra.cine deranjeaza , primeste ban, cam astea ar fi ,,alte lucruri".oricum, ei nu dau explicatii .
    Ban Date
    Wʜᴇɴsɪᴛ~19/01/2024
    Wʜᴇɴsɪᴛ~20/09/2023
    #נυѕт۰тєαяѕ۰ιη۰уσυ#20/03/2023
    Wʜᴇɴsɪᴛ~23/12/2022
    Wʜᴇɴsɪᴛ~
    indiferent cate banari ai, daca esti un bun cotizant, trec cu vederea peste ce faci tu.
     
  13. Toata lumea stie ca bigpointul nu mai baneaza botii !! si regulile BP sti si tu hiperioane ca nu mai au valoare !!! dece ne mai ascundem dupa deget ????
     
  14. aveti grija baieti ca iar se supara "astia" si patiti ca mine, adica luati ban pe aici, de nu puteti sa mai ziceti nimic (din ceea ce ii deranjeaza pe "astia") asa ca degeaba "va raciti gura" pe aici ca tot noi ne luam ban pe forum si cum am mai vazut chiar si in joc, pentru ca "astia" fac legea aici
     
  15. neutrii fete si baieti, eu nu sunt pus pe cearta !! joc jocul acesta de multi ani, am ajuns ca darkorbitul sa ma scuipe in gura, stimati admini !!
    chiar credeteti ca merit aceasta rasplata ??este decizia voastra. eu cred ca am sa ma retrag din discutie cu toate aconturile mele
    va doresc distractie placuta cu darkorbit si cu stimabilii admini care ne ajuta. am sa primec ban ca sunt oftopik :) salutari la darkorbitul !!!!
     
    *NinjaBoyz*[ŔΛŮ] și Veneficus apreciază asta.
  16. Attack[12]

    Attack[12] User

    cand nu esti in stare sa repari un joc si esti deranjat, normal ca dai Ban,apesi clik si poc, Ban, dar ca sa repari Defectiuni iti trebuie creier ....
     
  17. Ragnaros

    Ragnaros User

    CPU CAMUFLAJ XL Extras GRim. 15.000.000.000 0 22.500/
    Colonel
    POZIŢIA ÎN CLASAMENT: 7
    NIVEL JUCĂTOR: 27
    COMPANIE: MMO
    MEMBRU DIN: 22-06-2022
    TIMP JUCAT: 7,924 ore
    ACHIEVEMENT-URI: 143
    PUNCTE DE CERCETARE ACORDATE: mai este ceva de adaugat?
     
    -Anunaky-, Veneficus și kokolino***** apreciază asta.
  18. NameCompanyRankServerLevelHoursReg
    »Day«Of»The«Dead«27«VRUColonel[​IMG] Global Europe 22717,96909-09-2017

    Cont blocat in dimineata zilei de ieri impreuna cu alti 3 playeri de pe servere diferite si deblocat tot in cursul zilei de ieri, dubios e ca e singurul care a fost deblocat. Asta treaba domnilor, sa fii vecin cu cine trebuie :))
     
    -Anunaky-, Veneficus și kokolino***** apreciază asta.
  19. poi sa ami dai adresa sa vorbesc si eu cu cine trebuie
     
    -Anunaky- și Veneficus apreciază asta.
  20. da. vreau adresaaa !!! ;)
     
    -Anunaky-, Veneficus și *NinjaBoyz*[ŔΛŮ] apreciază asta.