Programe ilegale - Unica tema de discutii

Discuție în 'Colțul opiniilor' creată de _ΞNOLΛ-GΛY_, 31 Ian 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. BROSCOIUL

    BROSCOIUL User

    veneficus, bionicii au murit :)) astia care ai avem acuma sunt mutantii :))) mai rai ca si bionicii :))
     
    FRUMUSICA și Veneficus apreciază asta.
  2. Cum pot afla si eu cate porti am facut de cand joc? Exista vreo scurtatura? Sa iau la rand fiecare pagina cu utilizatorii si portile ca sa ma caut cred ca ma apuca anul nou 2025. Multumesc!
     
  3. Hyperionᅟ

    Hyperionᅟ S-Moderator Team Darkorbit

    Dupa cum ai observat, în fiecare lună au loc banări. E nevoie de timp pentru a fi idetificate toate conturile respective si mai apoi banate.. sincer și eu aștept momentul în care toate acele ”boturi” o să dispară dar asta nu depinde de noi.
     
    Modificat ultima dată: 9 Ian 2024
  4. FRUMUSICA

    FRUMUSICA User

    stiu eu cu faceti voi banari am patit pe g1 am fost banat pe motiv de train boot si eu nu am folosit in viata mea boot si nu numai eu am fost banat din vrn pe g1 au fost banati jucatori corecti care nu au mai jucat de atunci s-au mutat pe war universe de exemplu pandora ,stefan ,maria, tusti cozmin si multi altii am facut multe tichete toti si nu am primit niciodata un raspuns concret!
     
    BROSCOIUL apreciază asta.
  5. BROSCOIUL

    BROSCOIUL User

    Asta pot sa confirm si eu!!! Cunosc si eu persoanele si garantez si eu ca ei nu au folosit programe, pe mine nu m-au banat pentru ca eu in periada aceea nu am mai jucat aproximativ 2 ani
     
  6. FRUMUSICA

    FRUMUSICA User

    Maria jucatoare veche pe g1 in perioada cand zic ei au bagat scriptul nu juca intra o data pe saptamana si au banato si pe ea! era si normal sa se supere femeia de atunci nu am mai vazut-o pe joc! Atunci la banari 16 jucatori din clanul de romani au fost banati si adminii nostri nu au dat nici un raspuns la tichetele trimise ! INTR-UN CUVANT INCOMPETENTI SA NU ZIC CORUPTI!
     
    BROSCOIUL apreciază asta.
  7. Am o întrebare pentru dumneavoastră .
    Daca fac video și ofer informații referitoare la cei ce buteaza , cei aflați în video vor fi banati? Mă refer la cei ce buteaza și voi oferi și dovezi inpotriva lor , îmi voi rezerva 2 ore de joc în căutarea și aflarea de date contra celor ce buteaza , bine înțeles celor ce buteaza in acele 2 ore , daca îmi dați voie bineînțeles . Metodele ce le voi folosi sunt :Descărcarea butului ,
    Folosirea lui pentru scriptul ce îmi oferă ID utilizator
    Și furnizarea de date în numele altor jucători
    ( Comportament, user ID , VIDEO , acțiunile ce le aplica în cadrul jocului , și Modul de joc .

    Dacă se poate , stiind deja ce boturi se folosesc , voi oferi și informații cu privința la semnătura butului poate o puteți înlătură.

    Nu vreau să mă dau in spectacol dar Ami doresc foarte mult că acele conturi să dispară , am nevoie de jucători activi în jurul meu nu de roboți , vreau să mă bat și sa Ami răspundă la atac nu sa fuga sau sa stea . Vreau sa am cu cine crea un grup .
    Mulțumesc .

     
    FRUMUSICA, -Anunaky- și BROSCOIUL apreciază asta.
  8. BROSCOIUL

    BROSCOIUL User

    du-te la paladium sa vezi ce buteaza astia :)) 99,9 % din jucatorii dela paladium sunt bionici !!!!! intrii pe harta si te minunezi :)) sa-mi spuna mie ca bigpointul are programe anti bot :)))))), da !! are programe anti boot !! pentru programele fara licentza !!!
    Bigpoint !!! rusine mare :((((( dupa calculatiile mele 92% dintre jucatorii barkorbitului sunt doar bionici,
    de 17 ani va"" luptati impotriva programelor"" :)))) si rezultatul este : 0 !! program anti boot ??? te pune in cerc si trebuie sa apesi pe patratele negre ????
    Foarte interesant este ca bigpointul baneaza in fiecare luna bionicii dar pe aceeia cu o stea 2 stele 3 stele :))))) nu :))))) eu personal am impuscat pe eg1 pe unul cu 2 stele de 3 ori la paladium :))) si asta nici macar nu sa uitat la mine :)))
    Daca vreti sa mai scapati de programe va rog sa implementati iarasi DAUNELE LA DRONE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    cine joaca cinstit stie sa se apere, :)
    Hiperioane !! te cred ca te-ai plictisit si tu de bigpoint :) dar din cand in cand ai putea si tu sa intrii sa vorbesti cu comunitatea noastra chiar daca nu d-ai informatii concrete
    Asta este situatia :((
    baieti fete si neutrii, eu va doresc un joc placut ( din pacare situatia se presinta altcumva :) )
    nu bagati bani in joc, asteptati eventurile, jucati de placere , nu foertati rankul ca nu aveti sanse, nu cumparati pene colorate dela carnavalul din RIO, nu stiam dece ma ustura nasul :))))))) nu este dela corona :)))) chinezii mi-au bagat betisoarele in nas :)))))
    LA MULTI ANI, multa sanatate, si noi mai speram .)))
     
    Veneficus, FRUMUSICA și -Anunaky- apreciază asta.
  9. Hyperionᅟ

    Hyperionᅟ S-Moderator Team Darkorbit

    Din nefericire în prezent nu avem posibilitatea de a interzice jucători care folosesc ”bot-uri” pe baza probelor oferite de către jucători. Banarea jucătorilor care folosesc astfel de programe interzise de către BP se face doar prin intermediul scriptului nostru. Sugestia oferită de către tine este bună si o s-o transmit mai departe, poate viitorul o sa fie altfel.
     
    FRUMUSICA, -Anunaky- și BROSCOIUL apreciază asta.
  10. -Anunaky-

    -Anunaky- User

    BAAA SUNTETI NEBUNI ?UNGE POLITICA D O ATUNCI?
     
    Veneficus apreciază asta.
  11. _basty13_

    _basty13_ User

    adica ala nui bot daca sta 21/24 ore pe joc?
    sau 3 nave care au aceleasi miscari ala nui trenulet?
     
    Veneficus și -Anunaky- apreciază asta.
  12. -Anunaky-

    -Anunaky- User

    NU AU TIMP PT AIA CARE JOACA CORECT SINTEM NIMENI PT EI
     
  13. -Anunaky-

    -Anunaky- User

    INTRATI PE HARTI CA O SA VEDETI SI VOI ASTI CARE VA NUMITI admini
     
    Veneficus apreciază asta.
  14. O sa aștept răspunsul dumneavoastră
     
  15. Veneficus

    Veneficus User

    utilizator:
    raspuns dat de alt utilizator: sters de moderator (probabil sursa de informatii deranjeaza)
    raspuns dat de moderator: ..............

    tipic...

    5 septembrie 2022:

    11 ianuarie 2024:
    se pare ca unora memoria le joaca feste...
    improspateaza-ti memoria aici!

    ti-a raspuns:

    eu zic ca din fericire!
    in trecut moderatorii aveau aceasta putere de decizie insa BP a considerat ca nu e bine sa-i impovareze cu legendara... bota in mana...
    vorba veche... altii mai buni nu gaseste iar mai rai nu-i trebuie.
     
    Modificat ultima dată: 11 Ian 2024
  16. DA DA DA ... desigur ... incetati sa ne mai prostiti pe fata, ce banari? de 3 ori am dat report la acelasi jucator la un interval de vreo 2-3 zile intre report, si minune mareeeeee, dupa fix 3 zile de la ultimul report il vad ca liciteaza 15 miliarde de credite pentru un citadel, in concluzie, aruncati la gunoi asa zisul "script antibot" pe care il ridicati in slavi (asta daca intradevar exista) si intrati pe harti si incepeti sa banati manual
     
    BROSCOIUL, Veneficus și FRUMUSICA apreciază asta.
  17. BROSCOIUL

    BROSCOIUL User

    baieti fete si neutrii, va rog foarte frumos ca nu il ,mai atacati pe hiperion !! nu hiperion face legile aici !! legiile le face bigpointul
    m-am rugat de el sa intre si sa vorbeasca cu noi,, si noi ce facem ??? ai dam peste nas ???? nu ajunge ca domnul pianist care este angajat bigpoint nici macar nu se uita la noi,
    suntem si noi oameni si stim sa respectam, n
    u d-ai respect nu primesti
    eu va doresc un joc placut si din tot raul sa incercam sa il facem ceva mai bun
    Este foarte usor sa faci rau !!! mai greu este sa faci ceva bun !!!!
     
    Hyperionᅟ și mortu99 apreciază asta.
  18. Veneficus

    Veneficus User

    am mai gasit unul:

    Name at BanBan Date
    IX[ЯΞKT]15/01/2024
    ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ31/10/2023
    PikacHu22/12/2021
    #Çirkin_-»ҚRAŁ«-13/04/2021
    #Çirkin_-»ҚRAŁ«-19/01/2021
    Total Bans on record: 5

    asta are ultimul ban de azi!
    sunteti de tot rasul...
    HAHAHAHAHA!
     
  19. Minune... scriptul " cica isi face treaba"..... peste 2 zile vor fii din nou pe harti si vor face acelasi lucru.
    este bine ca totusi functioneaza si pt asa scurt timpt. :):):)
     
    Veneficus apreciază asta.
  20. _basty13_

    _basty13_ User

    STATISTICI JUCĂTOR
    RANG PILOT:
    Colonel
    POZIŢIA ÎN CLASAMENT: 95
    NIVEL JUCĂTOR: 26
    COMPANIE: VRU
    MEMBRU DIN: 27-05-2023
    TIMP JUCAT: 4,649 ore
    ACHIEVEMENT-URI: 122
    PUNCTE DE CERCETARE ACORDATE: 50
    pe asta nu lau gasit
    si mai sunt ii si in top 5 eternal
    top ultima saptamana loc 2
    top 1 onoare

    nu se poate ca admini turci fac legea
    cei care au fost banati ultima data au ajuns din nou in top
     
    FRUMUSICA, BROSCOIUL și Veneficus apreciază asta.