Programe ilegale - Unica tema de discutii

Discuție în 'Colțul opiniilor' creată de _ΞNOLΛ-GΛY_, 31 Ian 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. _basty13_

    _basty13_ User

    nu a trecut nici o luna de cand ati banat pe uni jucatori (avertizat) si deja rangul la compania vru a revenit la loc cum a fost inaite de a bana jucatori

    cum este posibil?
     
  2. Veneficus

    Veneficus User

    care e termenul de valabilitate al anuntului?
    sau mai pe romaneste...Cand expira???
    daca nu stii consulta-ti colega... ea e informata cand expira "oficialele"...

    app.
    ai furat numele unui utilizator vechi insa actiunile (se poate citi: gafele) tale in cadrul acestui forum imi dau senzatia de dejavu.
    parca a mai fost unul ca tine pe aici cu alt nume... tot asa de interesat de reclamatiile din chat si cu aceasi indeletnicire fara esenta de a sterge aiurea postari din forum...

    hmmm.
    ai comunicat mai departe ca datorita modului tau (si nu numai) de moderare un utilizator care a avut premium ceva ani in ultimele luni nu a mai facut nici o plata (nu pot sa-i spun achizitie) catre contul BP?
    nu prea cred...
    am sa fac un prtsc. la aceasta postare pentru eventualitatea in care cineva o sterge... poate o trimit eu catre BP...
     
  3. Hyperionᅟ

    Hyperionᅟ S-Moderator Team Darkorbit

    Anunțurile oficiale nu expiră niciodată, știu unde vrei să ajungi cu întrebarea asta :).

    Despre ce ”gafe” vorbești? Postările care se șterg din forum, sunt șterse cu un motiv întemeiat. În acest forum dar si pe chatul de joc nu își au locul jignirile, vocabular de ”mahala” dar și alte obiceiuri pe care unii jucători obișnuiesc să le expună.

    Am cumunicat, da. O poți face și tu dacă dorești, e binevenită!
     
  4. _basty13_

    _basty13_ User

    as vrea sa te uiti ieri seara in jur de ora 23 si 40 de min
    ce cuvinte miau fost adresate de un jucator si nu sa facut nimic chiar daca am dat de mai multe ori report
    ma ta ,pro st ,ca ca t daca sunt scrise despartit nu trebuie sanctionat?
    acesta nui la prima abatere de acest fel
    la cine mai trebuie sa ma adresez ca la suport imi zice sa dau report

    globala 5
     
  5. _basty13_

    _basty13_ User

    sunteti depasitii de aceste programe
    nici nu poti sa misti nimic pana acum ii bubuiam cand erau la facut de npc
    acum ma iau de de la jumatatea harti si ma bubuie
    apar langa mine de zici ca fac magie
    se gata eventul ei iar pe but de npc
    pa event
     
  6. _ReekeR_

    _ReekeR_ User

    Programe la greu.Cei de la WAR sunt cei mai buni,te I-au pe invizibil si nici nu stii cine si de unde ti-o trage.S-a dus drecului jocul asta,mai bine joc candy crash,acolo sunt ajutat macar.
     
  7. my 4.000.009.999 0,cand ai credite facute cu prg, iti permiti sa dai 4 miliarde pe un amarat de cpu de camuflaj
     
  8. styv86

    styv86 User

    Mare chestie cu banările astea care au avut loc în ultimul timp că fix cei care au avut conturile mici închise o perioadă și ei pe conturile mari au totul neatins de pedeapsă ( module care știm prea bine că le-au obținut prin bug , onoarea tot prin bug și nu zic de alte upgrade-uri făcute prin bug-ul cu IAC )...Ăștia menționați de mine că nu pot să le dau numele aici că îmi șterge-ți numele ! Rușinică DarkOrbit !
     
    FRUMUSICA apreciază asta.
  9. ceea ce zic ,colegii,players ,cei cu manuta ,lor pe mouse..cei ce petrec,,sry ,,,petrec,,. digital ,pe mouse
    ,nu au acum castiga,o lupta ,decat ,,,,
    sa le dau si eu un impuls cuu..


    1. -*AIRFORCE*- și ==H*Y*P*E*R*I*O*N== apreciază asta.
    2. [​IMG]
      _basty13_User
      Nou
      _basty13_, 15 Apr 2023Raportează
      #2587Îmi placeRăspuns
      °º•ღ..Łøver_Bøy..ღ•° apreciază asta.
    3. [​IMG]
      _ReekeR_User
      Nou
      _ReekeR_, 17 Apr 2023Raportează
      #2588Îmi placeRăspuns
      °º•ღ..Łøver_Bøy..ღ•° apreciază asta.
    4. [​IMG]
      Bourbon[ARES]User
      Nou
      Bourbon[ARES], 18 Apr 2023Raportează
      #2589Îmi placeRăspuns
    5. [​IMG]
      styv86User
    6. banari?
    7. cele conturi mici.//poi,veteranii cunosc ,
    8. zic acei veterani care ...sunt , corecti
    9. rte ...noi,cei,,, suntem aici ,,,jucam,din,cu placere,daca nuu,CU LEHAMITE sii,,pe ei si pee ,,,programele lor
     
  10. poate imi explica si mie cnva , daca am omorat astronautul
    شضㅤㅤㅤ (VRU).,eu fiind pe server eg2,dc sistemul imi spune ca utilizatorul nu este pe acest server?
     
    _basty13_ apreciază asta.
  11. Hyperion pe 20.03.2023 ai postat un comunicat in care anuntai ca banarile pt trenulete incep in ziua anuntului.
    Deasemenea ai facut anumite precizari legate de un asa-zis avertisment legat de banari,a trecut ceva timp de atunci si ce sa vezi....trenuletele au aparut dupa 2 saptamani,mai timid la inceput,acum nu se mai feresc deloc!!
    Ce zici e timpul pt banarile adevarate sau doar ne-ai aburit cum obisnuiesti?
    Crezi ca meritam un raspuns????
     
    ==H*Y*P*E*R*I*O*N== apreciază asta.
  12. banarile au inceput, globala 7 conduce detasat, asteptam si restul globalelor, 2, 5, etc.vezi dostats
     
    _basty13_ apreciază asta.
  13. _basty13_

    _basty13_ User

    acum sper sa se faca in continuare aceste verificari
    si atunci mai are rost sa fac investiti in acest joc

    bravo conduceri D O
    tineto tat asa
     
  14. Ragnaros

    Ragnaros User

    1718 conturi banate, definitiv, ceva mai putine.in opinia mea, BP a gresit un pic ,in locul lor , le luam upgradeurile, la toate echipamentele, lasandu i in c...u gol.dar e bn si asa, aviz amatorilor, ca sa vedeti ca BP nu glumeste
     
  15. Pe bune mia-ți blocat contul de joc pe bază de suspiciune !? Eu care am făcut plângeri la suport împotriva celor care folosesc bot-train și tot pe mine ma-ți banat ? Colegi de clan au fost banați pe nedrept care mulți din ei au renunțat la joc din cauza la bot-train și când a început valul de banări au revenit să joace și când colo tot ei au fost banați că au revenit pe joc ! Nu înțeleg care este logica ? Ați aruncat plasa și cine sa nimerit a fost executat că se aflau pe joc în momentul când rula scriptul ! Nu este corect să fim băgați toți în aceiași oală cu cei care utilizează programe ! Este o bătaie de joc la adresa celor banați aiurea ! Tot clanul meu o fost banat pe motiv neîntemeiat și toți am făcut plângere la suport fără nici-un rezultat !
     
    FullElite și ulinicidumitru apreciază asta.
  16. pe bune nu am folosit nici un fel de program si am fost banat sunt dusi rau
     
    styv86 și cafercanhırcın apreciază asta.
  17. VAS1971

    VAS1971 User

    Cred ca ar fi cazul ca ne raspunda si noua un moderator ce inseamna notiunea TRAIN BOT in acceptiunea BP. Astept un raspuns pertinent si detailat.
     
    styv86 și cafercanhırcın apreciază asta.
  18. Cocolino

    Cocolino User

    Bună seara,
    Si eu am fost banat, problema este că nu ştiu unde mă vor încadra, nu am folosit nici "Bot train" şi nici alte programe, dar totuşi am fost detectat.

    EG1 - P.S. si nu sunt singurul.
     
    styv86 și BROSCOIUL apreciază asta.