DMG

Discuție în 'Probleme generale' creată de ZΞU§-ƘILLΣℜ, 31 Oct 2018.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. in ultimele 4 zile mi se intampla ceva foarte dubios si nu doar mie. atunci cand tragi cu munitie si mai ai si speron ai dmg foarte mare nu?
    ee apai eu trag cu sepron si albe aproape 80.000 DMG si la un momendat timp de mai multe minute am tras cu un DMG de 40.000 de parca nu as fi avut sepron pe mn dar mai aveam inca 200 mii de trageri cu sepron.
    Sa se rezolve problema asta
     
    styv86 și Tyamath apreciază asta.
  2. Tyamath

    Tyamath User

    eu nu prea mai intru, dar mi se intampla foarte des acelasi lucru in ultimele 2 saptamani...!
     
  3. Althea

    Althea Board Administrator Team Darkorbit

    Salut,

    Ne poți oferi ceva mai concret? Un video ar fi de preferat.
     
  4. (RBK)

    (RBK) User

    ZΞU§-ƘILLΣℜ poate erai pe config 1 pe fuga .....normal atat dau si eu cand sunt pe fuga:)
     
  5. Are dreptate si mie imi face la fel dau mai tare cu prometid !
    Nu avem ce facem eu vad si tin sa cred ca cine foloseste program in acest joc e pe primul loc cine nu e papa lapte ,degeaba bag cardul la inaintare si joc corect!
    bafta la joc in continuare eu am ales sa fac o pauza si sper sa fie defintiva !
    Sarabatori fericite !!!
     
    Veneficus apreciază asta.
  6. Acum se iau in seama si filmarile ?
    Caci alea cu butalaii nu le luati in seama !!!
    Ce chestie !!
     
    Veneficus apreciază asta.
  7. Emy

    Emy User

    Nu pot decat ,sa multumesc BP ca ne ofera un joc excelent.. intre orele 20,22 ora germaniei am avut un joc "fabulos,excelent" zici ca jucam un ditamai joc de o necesitate , extraordinara.. Toate aceste probleme ce au fost si sunt vin de la , "jucatori" fair play care "joaca" acest joc non-stop, cu scripturile lor si ce mai este, astept si noi,jucatori,niste explicatii DESPRE BOTTT USERI care "flutura" prin orbita de mai bine de un an de zile.. ATAT VREM,CEREM prea mult?
    Stergeti din nou postarea,sau poate imi oferiti si mie un raspuns daca o sa se intample ceva dupa sarbatori si in noul an care vine,
    Multumesc !
     
    *^*NEMESIS*^*RO*^*! și Veneficus apreciază asta.
  8. Althea

    Althea Board Administrator Team Darkorbit

    Salut,

    Despre ce vorbim? Despre o posibilă problemă legată de daune sau despre ''...cine foloseste program...''?
    Dacă ne ajutați să identificăm problema și să colectăm informații concrete astfel încât să o putem transmite mai departe, există posibilitatea să vă putem ajuta.


    Tema este despre cu totul altceva. Noi v-am tot oferit răspunsuri legate de problema ''boților'', dacă ai avea bunăvoința să cauți puțin prin forum ai găsi destule. A posta despre acest subiect în orice temă îți iese în cale, nu poate să aducă altceva decât ștergerea postării. Vezi >>aici<< un răspuns. Dacă aștepți un răspuns oficial, este cu totul altceva, eu nu ți-l pot oferi. Nu înseamnă că te ignor, nu te ameninț, nu-ți ''bag pumnul în gură''. Ești liber să-ți exprimi opinia, însă te rog să o faci într-o temă adecvată. Mulțumesc!

    Aș prefera să respectați subiectul temei și să încercați să ajutați dacă vreți să primiți ajutor. Dacă ne răspundeți ironic, adică așa:

    ....nu puteți avea pretenția să vă acordăm atenție.
     
    Veneficus apreciază asta.