Feedback Discuţii depre "Loteria HITTAC"

Discuție în 'Discuții despre joc / Feedback' creată de Hermes, 17 Mai 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. Nu numai ca nu poti participa la event cu un PC mai putin'dotat'dar cand trag in orice si am 33%lovituri ratate cu laserele,ma duc sa-mi cheltui'sepromu' in alta parte...
     
  2. Veneficus

    Veneficus User

    mai exact ce vrei sa spui aici???
     
    Modificat ultima dată: 20 Ian 2016
  3. mobob

    mobob User

    voia sa spuna ca din moment ce altora le merge,nu e vina serverului,ci a computerului tau sau a conexiunii tale de internet...
     
  4. Veneficus

    Veneficus User

    nu cred ca are nevoie de purtator de cuvant...de ce unii nu va puteti abtine ?!
     
  5. zefira97

    zefira97 User

    in legatura cu portalul de gheata cum il deschid ce trebuie sa fac?
    am luat ieri 3 litere la puzzle astazi le mai am sau incep puzleu de la inceput
     
  6. Hermes

    Hermes Guest

    Acesta este un forum in care poti primi ajutor atat din partea altor forumisti , cat si din partea staff-lui. Nu intotdeauna exista un moderator pe forum, iar daca raspunsul dat de un jucator este corect, nici nu va mai interveni un alt moderator. Te rog sa-ti respecti colegii de forum si regulile de functionare ale acestui forum.
     
  7. Eventul asta e jalnic,deci prima zi am intrat pe la ora 11 sa vad ce nave sunt pe la kubi aproape nimeni,dupa ce a aparut hitacul,20-30 de nave pe putin care trageau cu x4 si rsb,deci ce rost mai avea sa consum x3 degeaba daca toti butisti vin acuma si dovada e clara mai ales pe EG7,un anumit clan intr-un timp nu mai scapai de ei dar de o saptamana in coace nu vedeai nici unu la bataie,doar la cutiute.Se putea lucra la anumite faza,de exemplu cand apare hitacul sa nu vina si alte companii,ca asa mai faci un **** sau macar non=atac langa hitac macar sa avem o sansa ca asa cum am zis si mai sus.PS:nu sunt un flaxat :)
     
  8. styv86

    styv86 User

    Era minunat daca se dezvolta si ceva pentru cei mici si pentru cei ce nu au sanse la hitac....eu am resurse pentru hitac, dar nu mai particip ca sunt destui doritori de la companiile adverse care nu fac decat sa te bubuie mereu...oricum bafta celui ce poate.
     
  9. Veneficus

    Veneficus User

    Adevarat! in acest forum poti primi ajutor din partea staff-lui si al forumistilor,daca se si intampla acest lucru...asta e discutabil.Colegul de forum care mi-a raspuns in locul unui moderator caruia i-am adresat o intrebare trebuia sa se abtina iar prin raspunsul care la primit de la mine nu cred ca i-am aratat o lipsa de respect.Pe de alta parte daca raspunsul dat de el e identic cu cel care l-ar fi dat cel intrebat,am vazut multe postari in care unul dintre moderatori intervine ,citeaza raspunsurile,urmate de: ”raspuns corect multumim”
    Cat despre respectarea regulilor de functionare ale acestui forum eu zic sa recitesti ultima tema in care am dezbatut acest aspect, am avut noroc ca nu sunteti inzestrati cu pedeapsa capitala altfel pateam ca si Claude Jones...

    Pe langa asta observ(binenteles ca nu ai nici o obligatie) ca dupa postarea mea e alta postare unde zefira97 chiar avea nevoie de interventia ta...totusi dintre cele dou postari ai ales sa deschizi inutil si in afara subiectului temei o discutie cu mine in loc sa dai o mana de ajutor acolo unde e nevoie...in fine... chiar nu mai conteaza...
     
  10. zefira97

    zefira97 User

    domnule hermes portalul de gheata cum se poate obtine ca eu nu la-m facut pana acuma si nici nu la-m gasit?
     
  11. ΛЯΣS

    ΛЯΣS Guest

    Mai mutle informatii despre acest event gasesti AICI. Din acea tema:

    "Portal de gheață

    Acesta este un consumabil cu o singură încărcătură.

    Când este folosit produce un super meteoroid de gheață aproape de utilizator.

    Poate fi folosit doar în hărțile obișnuite ale firmelor: x-3 până la x-8 și pe 4-1 până la 4-5.

    Are un timp de reîncărcare de 30 de minute. "

    Cu alte cuvinte nu este vorba despre o poarta galactica cum a fost cea din eventul de Halloween, ci de un "cpu extras".

    Se pare ca faci mare confuzie intre acest forum si o retea de socializare in care postezi pentru a-ti satisface lipsa de atentie.

    In acest forum oricine e binevenit sa raspunda neclaritatilor unui alt jucator atat timp cat detine informatia corecta.

    De unde si pana unde trebuia respectivul utilizator sa se abtina? Atat de mult tanjesti dupa atentia cuiva din echipa de moderare incat restul utilizatorilor acestui forum nu mai conteaza? Sau utilizand un user nou, postezi doar sa-ti vezi numele pe forum si pentru a-ti rotunji numarul de mesaje? Nu te deranja sa raspunzi acestor intrebari.

    Vad ca aproape toate postarile tale se termina in "
    in fine... chiar nu mai conteaza...", iti sugerez sa incepi sa crezi si sa aplici cu incredere aceasta idee atunci cand o sa mai simti nevoia de a-ti expune opiniile referitoare la membrii echipei de moderare.

    Acesta este ultimul raspuns pe care il vei primi pe acest subiect, orice alta interventie din partea ta va fi considerata spam si va fi tratata corespunzator.
     
    Bismut apreciază asta.
  12. Pe eg5 e la fel cu programistii
     
  13. fanroscatu

    fanroscatu User

    salut cand se baga portalu-l de gheata si cutiutele ????? eg 7 sau nu se mai baga
     
  14. ΛЯΣS

    ΛЯΣS Guest

    Despre ce cutiute vorbesti? Unde in anuntul de AICI scrie ceva legat de cutiute? Am explicat mai sus ce este acel "portal de gheata":

    "Portal de gheață

    Acesta este un consumabil cu o singură încărcătură.

    Când este folosit produce un super meteoroid de gheață aproape de utilizator.

    Poate fi folosit doar în hărțile obișnuite ale firmelor: x-3 până la x-8 și pe 4-1 până la 4-5.

    Are un timp de reîncărcare de 30 de minute. "

    Cu alte cuvinte nu este vorba despre o poarta galactica cum a fost cea din eventul de Halloween, ci de un "cpu extras".
     
  15. fanroscatu

    fanroscatu User

    multumesc dar cpu extras il cumparam de la shop si cand il baga cpu acela pentru poarta si ce pret va avea va fi pe uridium sau pe banii?
     
  16. Acum intelesei, dar acel extras cpu...cpu-ul unde il gasim? la supermarket? Ca acusi a trecut o saptamana din event si cpu-ul inca se lasa asteptat :)
     
  17. ΛЯΣS

    ΛЯΣS Guest

    Din anuntul de pe prima pagina referitor la acest event:

    "... Apoi, vizitați pagina de uridium pentru a depune capsulele în convertor și încercați-vă norocul la loteria Hitac. Premiile care vă așteaptă sunt super-mega-fantastice - începând cu noi designuri de navă arctice, un Portal de gheață misterios sau oferte atractive pentru lasere LF4, până la șansa de a câștiga un milion de uridium!... "

    Deci, acest consumabil face parte din premiile ce pot fi castigate la loteria Hitac. Pana acum nu exista informatii oficiale privind disponibilitatea acestui "portal de gheata" la SHOP.
     
  18. P!x3lL

    P!x3lL User

    Asa, dar acest portal de gheata cate ''incarcari'' are ? Doar o singura data se poate activa sau de mai multe ori ?
     
  19. ΛЯΣS

    ΛЯΣS Guest

    Scrie un pic mai sus:

    "Acesta este un consumabil cu o singură încărcătură. "
     
  20. rattyionut

    rattyionut User

    cu alte cuvinte noi trebuie sa-l construim.
    pai asta insemna ca doar daca ai putin noroc poti sa-l construiesti.
    se termina eventul si poate unui dintre noi nu vor reusi asta ce ceea nu ar fi corec