Feedback Discuții depre ”Eveniment aniversar 10 ani DarkOrbit”

Discuție în 'Discuții despre joc / Feedback' creată de WIΖΛΓΔ, 1 Dec 2016.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. nu cred ca o sa primesti azi nici un raspuns pentru ca domnii care se ocupa de acest forum sunt in repaus total astazi asa ca cere si tu lamuriri maine iar pe domul dezvoltator nu cred ca il mai intereseaza problemele noastre
     
  2. dady77-7

    dady77-7 User

    Da,dar un admin,ceva trebuie sa fie On azi,doar joaca si ei :)
     
  3. de ce nu imi arata poarta in harta 1-4?am luat si misiunea dar tot nu o arata
     
  4. BROSCOIUL

    BROSCOIUL User

    Sunt f.multi jucatori care nu au poarta si chiar daca o sa apara nu ai ce sa faci cu ea pt ca este un lag infernal in portale !
     
  5. o sa putem face si noi poarta aia aniversara anu` asta?si poate ne raspunde si noua un admin.....
     
  6. bibicU[HQ]

    bibicU[HQ] User

    Am vazut un admin in 1-4 ,era cu o nava test pe invizibil .
     
  7. nu ne raspunde nimeni la problemele pe care le intampinam cu portalul aniversar?am incercat toate modalitatile sa imi apara.iau misiunea sar in 1-4 nui,opresc mis o iau iar si tot asa portalul tot nu e acolo.ce se intampla ?
     
  8. Seth[RO]

    Seth[RO] User

    Tu deja suferi de mania persecutiei din cate observ! Pe langa asta, cand s-a impartit gramatica, tu ai lipsit! Iar dupa virgula se pune obligatoriu spatiu ;)

    ON-TOPIC - confirm ca desi am acceptat misiunea, nici mie nu imi apare portalul, desi o parte din colegii de clan au putut accepta si intra in respectiva poarta.
     
    Modificat ultima dată: 11 Dec 2016
  9. La mine a mers sa fac doar poarta GG Cold Wave (hard), aia la easy nu apare ... :(
     
  10. bibicU[HQ]

    bibicU[HQ] User

    Nu va mai agitati de pomana , apare il facem nu apare nu il facem, asta e .
     
  11. bibicU[HQ]

    bibicU[HQ] User

    Te-ai complicat , microtranzistorul il faceai cu o zi innainte sa iei misiunea iar plasmida o colectai din x-3 de la devo si bosi devo .
     
  12. Yoiloo

    Yoiloo User

    Buna ziua!Care e faza cu portalele de gheata am acceptat misiunea insa portalele nu exista, care e problema..?
     
  13. Chuck..

    Chuck.. User

    Nici la mine nu apare..
     
  14. Ce răspunsuri s-ar putea da? Că la unii da, la alții ba? Mă uit la fel de lung pe harta x-4 și nici eu nu am poarta. Vedem ce va zice dezvoltatorul jocului, mâine.
     
    .miki70.[WΔR™] și Seth[RO] apreciază asta.
  15. magarusu

    magarusu User

    Salut,am primit doar poarta easy si am lvl 15,ce lvl imi trebuie pentru poarta hard?
     
  16. Yoiloo

    Yoiloo User

    Pai pe forumul englez deja s-au mobilizat baietii sa rezolve problema,. aici insa nu prea este interes...
     
  17. Bismut

    Bismut User

    Ce treaba au moderatorii cu functionarea jocului ?
     
  18. Yoiloo

    Yoiloo User

    pe forumul englez s-a cerut id-urile celor ce nu au portalul, pentru a se rezolva mai repede problema.. :)
     
  19. În funcție de nivelul jucătorului există două variante – cea normală (adecvată pentru jucătorii de la nivelul 16 în sus) și cea ușoară (optimizată pentru jucătorii de până la nivelul 15). Dacă ești jucător de nivel superior (16+) poți decide varianta pe care o dorești, normală sau ușoară, poți decide chiar să joci ambele variante, dar nu în același timp, desigur.

    E o practică standard de a cere userID utilizatorilor afectați astfel încât, dacă este nevoie, echipa tehnică să aibe ce anume să analizeze. Asta nu înseamnă că lor le va fi rezolvată problema în mod separat.

    Oficial: cei ce au efectuat poarta anul trecut nu pot activa poarta prin acceptarea misiunii speciale. Se va încerca remedierea problemei mâine dimineață, cât se poate de repede posibil.
     
  20. bv,bp...mhh mere corect,doar jocu mere ca planta,,sariti cu cardu,baieti
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.