Feedback informatii!

Discuție în 'Actualizări și idei' creată de Veneficus, 10 Dec 2016.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

doriti sa fiti informati?

  1. da

    100,0%
  2. nu

    0 vot(uri)
    0,0%
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. Veneficus

    Veneficus User

    eu unul vreau sa stiu cati utilizatori au fost penalizati,cati suspendati si cati banati definitiv pe serverul pe care joc cu toate detaliile conturilor respective la fiecare val de banari...

    avantaje dezvoltator: castiga/recastiga încrederea utilizatorilor corecti prin transparenta...
    dezavantaje dezvoltator:efortul de a posta aceste informatii.
    avantaje utilizatori: au acces la informatii clare despre masurile luate de dezvoltator impotriva trisorilor.
    dezavantaje utilizatori: nu gasesc nici unul poate gasiti voi...
     
    Modificat ultima dată: 10 Dec 2016
    MΛŘŁßØŘØ™ și WIΖΛΓΔ apreciază asta.
  2. Eu unul am votat DA, dar totusi cred ca nu prea o sa aiba succes implmentarea deoarece in ultimul timp dezvoltatorul si-a indreptat atentia spre alte aspecte ale jocului,cum ar fi crearea de noi design-uri colorate pe care eu unul nu le vad rostul.
    O lista cu conturile banate sau suspendate nu ar strica...
    Oricum mult succes cu tema actuala...:)
     
  3. Seth[RO]

    Seth[RO] User

    Numarul de utilizatori banati il poti afla usor din anunturile de pe forumul in limba engleza. Restul detaliilor necesita munca de centralziare, iar BP nu are la dispozitie nici macar resursa umana sa repare problemele ce persista deja de un an de zile, asa ca mai bine iti bagi mintile-n cap :) Totusi asa de amorul artei o sa votez da, oricum nu vei avea destule voturi :)
     
  4. Veneficus

    Veneficus User

    sunteti cativa prin forumul asta care postati doar asa...sa faceti si voi postari...
    poate...Seth[RO]...imi (multumesc si pentru corectare) traduci tu (sunt utilizatori care nu stiu engleza) din vestitul forum englez adus in discutie de tine,numarul exact de utilizatori suspendati pe o anumita perioada(mi-ar placea sa stiu si perioada),numarul exact de utilizatori banati definitiv si numarul de utilizatori penalizati cu retragerea onoarei,experientei,punctelor de cercetare etc,de pe fiecare server in parte la ultimul val de banari...

    restul postului tau e offtopic cu tendinte de mare sfatuitor si cunoscator al viitorului... am rugamintea sa te abtii pe viitor de la comenturi facute (”de amorul artei”) fara rost pe marginea acestui sondaj...multumesc!
     
    Modificat ultima dată: 10 Dec 2016
  5. Seth[RO]

    Seth[RO] User

    Se pare ca nivelul tau de intelegere a limbii scrise este unul atat de scazut, incat ai nevoie sa iti deseneze cineva. Preventiv, iti recomand un test de inteligenta, desi e o mare posibilitate sa iasa negativ. Cat despre traducere, nu e nevoie sa o fac eu, o face google pentru tine, si pentru cei care au chiulit de la scoala pentru ca "au fost bolnavi cand erau mici". Eu am explicat suficient de clar care imi e pozitia, singurul sfat pe care l-am dat vreodata e cel pe care ti l-am scris tie mi sus, cel cu testul de inteligenta. In rest, am dreptul sa imi exprim opinia in sondaj fara sa se gaseasca unul ca tine sa comenteze decat strict pe subiect, fara sa-mi povesteasca ce impresii ii las lui. Ca pe harta nu poti comenta niciodata, asta e, dar te rog, nu iti mai varsa frustrarea aici, nu e primul topic in care incerci sa pari inteligent fara succes, si generezi o multime de postari off-topic.

    PS: "poate...Seth[RO]...i-mi traduci tu " - iti traduc manualul de gramatica daca vrei!
     
    relax apreciază asta.
  6. Hermes

    Hermes Guest

    Nu se poate.

    Tema inchisa.
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.