Feedback Discuții depre ”Eveniment aniversar 10 ani DarkOrbit”

Discuție în 'Discuții despre joc / Feedback' creată de WIΖΛΓΔ, 1 Dec 2016.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. Aceeasi problema o am si eu... majoritatea deja au facut-o iar eu nici macar nu o vad...
     
  2. anul trecut am facut si eu poarta,anul asta,nu o vad..o fi made in china,?la ce mai dati anunturi,tam tam,super event,daca asta nu exista.. made in china,si asta zice tot..bagati repede niste mhh,sa vedeti ce repede sar eu cu cardul:D:D:D
     
  3. mobob

    mobob User

    nici la mine nu apare.
     
  4. Viorel_77

    Viorel_77 User

    nici la mine nu e
     
  5. Viorel_77

    Viorel_77 User

    si va aparea la sfarsitul eventului cand ceilalti o au facuta de 10 ori:))
     
  6. Eu inca astept ceva lamuriri de la un admin,macar atat meritam si noi.
     
  7. Veneficus

    Veneficus User

    aici sa gasit repede un admin care sa intervina...sa comunice cu dezvoltatorul sa primeasca instructiuni privind subiectul sondajului respectiv de la imparatie,sa raspunda si sa inchida tema...chiar daca era sambata...
    tu cred ca va mai trebui sa astepti impreuna cu noi ceilalti... in functie de prioritati...

    m-am lamurit...când s-au impartit anumite lucruri BP a lipsit...
     
  8. Face-ti ceva cu poarta : scrie ca pe 11 decembrie 2016 apare , atunci plasati-o in 4-3 ca de obicei ,ce e in neregula cu voi ?De 2 ani la fiecare event intampinati probleme cu carul ,jocul asa nu se dezvolta ci se afunda daca nu cumva observati!Si ce misiuni sunt astea de event?Serios?pai de ce m.as lupta eu pt 400 uridium la lvl 22?As vrea sa stiu si eu cum pot sa intru in echipa asta DO sa va invat cum se rezolva problemele rapid si cum alte jocuri in browser nu intampina probleme ?
    Inca o chestiune , voi intelegeti prin cutii mai avantajoase lasate de demaner "micro-tranzistori","nano carcasa"? nu e destul ca daca adun 500 de chei adun mai multe decat e nevoie ? Dc ati scos cel mai important lucru din eventul demaner, si anume cele 3 cutii care aveau recompense perfecte.
    Daca eu sunt full , dc as mai juca eventul care imi ofera alte designuri ? Probabil pentru cele 200 gg din cutia 4.Cum ramane cu fabuloasa recompensa de 100 000 RB-munitie ?
    Suntem multi jucator carora " NU NE PLACE ASAMBLAREA", eu joc jocul asta doar pentru a ma lupta a gasi modalitati interesante de lupa.Atunci nu mai duceti jocul catre o latura PVE.
    Sunt aproape socat de cat de nepregatiti sunteti si incercati intr-un fel sa ne indepartati de joc prin aceste actiuni.
    Anyway....Stiu ca nu conteaza foarte mult ce am scris aici dar sper ca macar unii jucator sa aprecieze si sa realizeze ca jocul asta nu ar mai trebui jucat in momentul de fata , deoarece lucrurile au luat o intorsatura destul de mare spre rau si nu se va mai schimba nimic , ci vor continua sa se deplaseza "Din rau in mai rau". Peace out Guys
     
  9. Care mi ai luat poarta asta de event din 2-4,sa faca bine sa o puna inapoi.
     
    špïη†εςα†⊕ruL apreciază asta.
  10. baieti duceti-va pe x-4 compania voastra si luati misiunea cu poarta pe care doriti sa o faceti
     
  11. ady_spy.RO

    ady_spy.RO User

    ma ma lasi? daca nu e poarta nicaieri..joc de 6 ani nu de azi ce ..??
     
    OLĐ^SHATTΣЯHAИĐ apreciază asta.
  12. ma duceti-va sa luati misiunea
     
  13. lasa-ne,tata,ca poate stim si noi sa luam misiuni...doar ca,dupa luarea misiunii cu poarta aia,nu o gasim
    nu toti jucam de 2 zile,vezi mai sus
     
  14. ADY

    ADY User

    Nici la mine nu a aparaut poarta...
     
  15. ady_spy.RO

    ady_spy.RO User

    da-i pace mah k el e mai destept.pei daca nu e nu e mah bag cv in ea poarta!!!
     
  16. apai,tata,dc sa ai tu acces la o poarta,gratis,si altii nu,drepturi egale...unde e vrajeala
    un admin,ceva,sa ne lamureasca dc nu avem acces la poarta aniversara,se poate?
    sau barem o explicatie,dc unii vad poarta aia,si pot intra,si altii,nu,multumesc
     
    Modificat ultima dată: 11 Dec 2016
  17. dady77-7

    dady77-7 User

    Salutare,de ce unii pot accesa poarta de event,iar altii nu pot,cu toate ca am luat misiunea,ne poate lamuri cineva,un admin ?????
     
  18. o sa putem accesa si noi poarta dupa ce se termina eventu
     
  19. lamuriri cer si eu de la 6:30 dimineatza ,sunt 6 ore de atunci,dar in afara de zeci de plangeri nici o lamurire din partea unui admin
     
    špïη†εςα†⊕ruL apreciază asta.
  20. tinand cont ca astazi este dumineca,nu prea cred sa avem sansa sa o facem azi...doar nu lucreaza DO non-stop :D
     
    špïη†εςα†⊕ruL apreciază asta.
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.