Configuratii

Discuție în 'Întrebări de început de joc' creată de Balmoon., 22 Iun 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. Balmoon.

    Balmoon. User

    Va rog sa-mi dati si mie cate doua configuratii pentru urmatoarele nave: Vengeace/ Goli

    Vreau sa vad mai multe pareri:D
     
    Modificat ultima dată: 22 Iun 2014
  2. as2friends

    as2friends User

    Configuratii clasice : Goli, pe configuratia 1(forta) 15 scuturi 15 lasere pe nava, full lasere pe drone iar pe configuratia 2(viteza) 15 motoare 15 lasere, full scuturi pe drone
    Veng, pe configuratia 1(forta) 10 scuturi 10 lasere pe nava, full lasere pe drone iar pe configuratia 2(viteza) 10 motoare 10 lasere, full scuturi pe drone
     
  3. **İEDÜ**

    **İEDÜ** User

    depinde la ce vrei sa folosesti configuratiile .ce a spus as2friend sunt configuratii clasice
    Fiecare jucator face configuratia cea mai avantajoasa pentru el in funtctie de intrebuintare(vanatoare,cutiute,NPC)si bineinteles in functie de echipamentul disponibil(lasere,scuturi,munitie,cpu etc...)
     
  4. incearca mai multe configuratii si las`o pe aceea care iti place tie..
     
  5. la goli pe conf.1 pui pe nava motoare si pe drone dor 6 lasare si restu scuturi,iar pe conf 2 de lupta pui scuturi pe nava si lasare pe drone.poti si la veng la fel
     
  6. daca ai echipament, poti sa`ti faci cheala, pe prima configuratie full motoare si full lasere pe drone (aici este preferabil sa stai cu Molia sau Gheara), viteza si dmg, si pe a-2 scuturi pe nava si pe drone lasere.
     
  7. RazvanTare

    RazvanTare User

    Exact asa am si eu veng cu configuratia 1 viteza si lasere pe drone si pe configuratia 2 scuturi pe drone si pe nava :);):D
     
  8. goli:1 : 15 scuturi si 5 lasere pe drone,pe nava full motoare si full lasere.
    2: 18 lasere si 2 scuturi pe drone,pe nava full scuturi si full lasere.cu duble is cele mai bune configuri pt mine. :) chiar si fara sunt foarte bune (ideal ar fi sa le ai la lvl 16 itemurile :) )
     
  9. vladd91

    vladd91 User

    buna ziua ..as dori sa stiu si eu ce configuri aveti pe navele voastre de mers la nave ? de ex pe goli .../veng
     
  10. DORYAN13

    DORYAN13 User