zeus

Discuție în 'Probleme generale' creată de the_beast_comes_out, 16 Dec 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. daca fac 45 de elemente din apis(eu avand 44,iar apisul il am construit)o sa mai primesc elemente din apis?pt ca ar fi bine din moment ce ai deja drona si vrei sa o construiesti pe cealalta(zeus) sa nu mai primesti parti de la apis...in locul lor sa primesti parti de la zeus,sau cel putin in locul partilor de apis sa primesti altceva.(cand am spus ca in locul pieselor de apis sa primesti piese pt zeus m am referit strict atunci cand este evenimentul pt zeus,in rest nu)
     
  2. Hermes

    Hermes Guest

    Nu , nu vei mai primi parti de Apis.
     
  3. si voi primi orice altceva,nu?
     
  4. Seth[RO]

    Seth[RO] User

    Da, bineinteles.Efectiv dispare optiunea ca tu sa primesti o parte de apis, primesti orice altceva, sau, ca sa raspund exact la temerea exprimata subtil de tine: Nu, nu ti se va intampla sa deschizi o cutie si sa nu primesti nimic! :)
    Spor la joc!
     
  5. nu aveam o temere,eu doar speram sa iau ceva bun din cufaru ala cum ar fi o parte din zeus,pentru ca m am saturat la evenimentu cu zeus sa nu i au nicio parte din el si sa iau in schimb parti din apis...
     
  6. Si de unde stii tu care e cufarul cu o parte din apis?:rolleyes:Partile la zeus oricum le primesti cam greu...
     
  7. Seth[RO]

    Seth[RO] User

    Din pacate nu,d ar eu zic ca e suficient ca nu mai primesti bucati din Apis, rice item castigat din cutii in pllus este binevenit, indiferent despre ce ar fi vorba :) Cel putin asa gandesc eu :)
     
  8. ''cufaru ala''insemnand un cufar oarecare in care ca gasesti o bucata din apis,nu un anumit cufar,m am referit la general...;)
    corect :)
     
    Seth[RO] apreciază asta.