Xenomit

Discuție în 'Întrebări de început de joc' creată de dark.killer1994, 21 Apr 2017.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. As dori sa stiu si eu toate modalitatile de a obtine xenomit
     
  2. cargo de la toti bosii,incepind cu boss lordachia,cubikon,kucurbium,anihilatori,batleray,uberi,gg,licitatie,in cutiile de prada verzi,galbene(restul de cutii nu stiu ce contin) si npc speciale,gen santa,etc
    cauta darkorbit wiki,vei gasi destule raspunsuri despre joc,spor
     
    savuviorel_007 apreciază asta.
  3. Salut..
    1- la licitatie
    2- in cutiile de prada (rar si in cantitate mica)
    3- la unele eventuri se afla si in cutiile bonus
    2- de la tras extra energy pentru galaxy gates (cea mai mare cantitate)
    3- in cargo la npc-uri (boss si uber)» daca te apuci de farmat npc-uri cred ca te-ar ajuta un amplificator de distribuire resurse -RES-B01-, pe care iti recomand sa il achizitionezi de la licitatie pe credite (nu se bate nimeni pe el, il poti lua pe o cantitate mica de credite) si ar mai trebui sa stii ca nu toate npc-urile boss lasa xeno in cargo, iar altele ocazional, daca te intereseaza exact care anume lasa si cantitatea exacta.. aici gasesti mai multe detalii. http://darkorbit.wikia.com/wiki/Xenomit
     
    OLĐ^SHATTΣЯHAИĐ apreciază asta.