xenomit

Discuție în 'Probleme generale' creată de motanu_1990, 29 Iun 2016.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. ce mai pot face ?am xenomit 1 milion si cand sa folosesc ish sau smart bomb imi zice ca nu am xenomit/am sters configuratia,am folosit alta nava ,alt cpu nimic
     
  2. Ai mine ACM-01 , iti trebuie 10 miine si 100 xeno pentru fiecare din ele .
     
  3. am scris ca am facut si verificat tot ce pot si in mod normal ar trebui sa mearga.am scris si la suport si astept
     
  4. Din cele verificate de cei de la suportul tehnic:

    - în inventar vă apar două cantităţi de xenomit: una de 45 (după testări: 45 / înainte: 345) şi una de 949.921.

    - în urma testării funcţionării ISH şi SMART a rezultat că acestea funcţionează normal însă, consumul de xenomit se deduce din cantitatea mai mică.

    - în acest moment nu mai puteţi utiliza ISH sau SMART datorită lipsei xenomit-ului. (v-au fost recreditate 30 mine ACM-01 şi contravaloarea în uridium a 300 xenomit consumaţi în procesul testării - deocamdată nu cumpăraţi xenomit deoarece se adaugă cantităţii mai mari, cea pe care nu o puteţi utiliza!)

    - de asemenea, nu aveaţi echipat CPU pt. SMART. Acum este echipat pe configuraţia a doua a navei. Verificaţi / reconfiguraţi dacă consideraţi necesar!

    Ca urmare, cazul dvs. a fost raportat ca problemă.
     
    motanu_1990 apreciază asta.
  5. multumesc frumos.sper sa se rezolve cat mai repede

    am cules xenomit de la npc-uri si culmea ca se aduna la cantitatea mai mica
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 1 Iul 2016
  6. Posibil, însă dacă cumpăraţi veţi observa că se adaugă la cantitatea mai mare. V-a fost recomandat să nu cumpăraţi nu să nu colectaţi! ;)
     
    motanu_1990 apreciază asta.
  7. am inteles ca sa nu cumpar.eu va spuneam ca poate ajuta sa descoperiti mai repede ce se intampla.oricum multumesc inca o data
     
  8. vad ca sa rezolvat.multumesc.se poate inchide tema
     
  9. Am 151.654 xenomit si patesc acelasi lucru, nu se produc ISH, SMART. Am mine de ACM-1 816, de fiecare data cad se termina ISH sau SMART imi spune ca mai am nevoie de 29 xenomit. Va rog frumos sa ma ajutati.
     
  10. Am raportat şi cazul dvs. către suportul tehnic.
     
  11. Astept de 2 saptamani si nici acum nu sa rezolvat problema. Mai dureaza mult ?
     
  12. Nu vă pot da un răspuns cu privire la durata rezolvării unei probleme. Tot ce a depins de mine, am făcut!