weeknd cu recompense speciale

Discuție în 'Probleme generale' creată de **Just4fun**, 24 Dec 2016.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. Weekendul acesta, începând de vineri (miezul nopții) și până duminică la ora 23:59 LST, toți piloții vor avea ocazia să câștige recompense speciale pentru finalizarea porților selectate!

    Iată ce puteți câștiga:
    • Poarta Delta: pachet surprize Goliath
    • Pachet surpriză Goliath: Un design Centaur, Peacemaker, Sovereign, Vanquisher, sau Surgeon Goliath. (Vă rugăm să rețineți că dacă dețineți deja unul dintre aceste designuri, nu veți primi un design identic.)






    Poarta galactică Delta finalizată.
    Ai primit 45.000 muniţie laser de tipul UCB-100.
    Ai primit 5 bonuri de reparaţie.
    450 Xenomit
    Ai primit 450x Promerium.
    Ai primit 8 log files.
    Ai primit 6x Cristal schismatice.
    Ai primit 9.000.000 puncte de experienţă.
    Ai primit 247.500 puncte de onoare.
    Ai primit 45.000 uridiu

    nu detin chiar toate designurile,,, dar la poarta asta nu am primit nici unu...... gresesc eu sau ??? la ce mai e weeknd cu recompense speciale daca nu se da nimic ???
     
  2. True5.1

    True5.1 Guest

    Care parte nu ai inteles din paranteza: (Vă rugăm să rețineți că dacă dețineți deja unul dintre aceste designuri, nu veți primi un design identic.) ? Daca detii deja un design menționat mai sus nu vei primi unul identic. Daca poarta pe care ai facut-o, poate sa nimerit sa castigi designul pe care il ai deja in cont si nu iti afiseaza in jurnal !
     
  3. " nu veți primi un design identic." eu inteleg ca daca deja detin un design nu are cum sa-mi dea acel design, deci trebe sami dea altu..... nu? sau alceva in locul la acel design..... care nu stiu cum se face ca de fiecare data cand e acest event.... niciodata nu-mi da alt desing :((
    asta este.... e un joc. Craciun fericit domnul True5.1 ca jocul oricum nu respecta ceea ce promite.
    Ce este cel mai trist, ca din toate designuriile mentionate in eveniment eu detin doar Vanquisher. Asa noroc sa am incat la fiecare eveniment sa primesc doar acest design?????
     
    Modificat ultima dată: 24 Dec 2016
  4. True5.1

    True5.1 Guest

    Nu scrie nicaieri ca trebuie sa dea obligatoriu un alt design pe care nu il ai in cont. Acum daca o dam pe corectie, hai ca iti aplic si tie o "corectie" pe forum ! Si Craciun Fericit !
    Tema inchisa !
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.