vreau BAN

Discuție în 'Probleme generale' creată de Sasuke^Uchiha, 27 Apr 2019.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. salutari , din motive de prostie personala am pierdut accesul la adresa de mail si nu ami mai pot schimba parola la cont , iar nava mia fost avariata grav de un copil , cer sa mi se baneze nava sau sa ami pot schimba parola , nu suport sa vad cum un coil de 11 ani dupa ce iam oferit nava ( stiind ca eu nu mai joc pe ea) sa se rada de mine si sa ma injure . vreau ban sau accesul de ami schimba parola . multumesc Uid 90698192 server E.G.5 multumesc
     
    •»мєтнα«• apreciază asta.
  2. Cred ca nu vei rezolva aici pe forum aceasta problema , cel mai simplu este sa deschizi un ticket la suport si vei astepta raspunsul aceastora intr-un timp decent.
     
  3. True5.1

    True5.1 Guest

    Banuiesc ca singurul raspuns pe care il vei primi de la suport, este ca accesul la contul tau va fi restrictionat permanent :).
    Aici nu te poate ajuta nimeni ci doar suportul jocului.


    Tema inchisa!
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.