Vortex Gate

Discuție în 'Probleme tehnice eventuri' creată de ImnotLyra, 28 Oct 2018.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. ImnotLyra

    ImnotLyra User

    S-a modificat timpul de cooldown pentru kamikaze la o ora? E exgerat...
     
  2. si cooldown la abilitatea cyborg, s-a modiicat, ptr vortex sau permanent , nu-mi dau seama unde or sa ajunga,
     
  3. acuma am intrat in vortex tot 30 de secunde are cooldown pentru kamikaze level 3
     
  4. au modificat cumva urii luati de pe npc-uri ?ca eu am luat doar 30k uri(aproximativ) pe toata poarta
     
  5. Nu au modificat nimic.Eu am inceput poarta la 44k uridium si am ajuns la 96k uridium.Probabil ai mai folosit din uridium
     
  6. Nu sa modificat nimic nici kamikaze nici abilitaea la cyborg , am facut poarta de 8 ori pana acum si nu este nimic diferit aceasi recompensa de fiecare data si la uridium si credite si etc
     
  7. pai am scris la suport si si raspunsul lor este ca nici macar nu au facut un calcul si nu imi pot zice cati uri ar trebui sa iau:eek:asa stiam si eu ca undeva intre 50k-60k uri per portal dar se pare ca eu daca joc mai rar iau mai putin:confused:
    p.s.poate citeste si daniela ce se scrie pe aici si o sa stie
     
    *^*NEMESIS*^*RO*^*! apreciază asta.