video - skylab !

Discuție în 'Probleme generale' creată de paria, 9 Iun 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. DUM.DUM

    DUM.DUM User

    am intrat, am facut, problema e aceeasi, nu vad.
     
  2. relax

    relax User

    "Din pacate nu avem niciun video disponibil pentru tine. Te rugam sa incerci mai tarziu".. cu toate astea timpul s-a redus, cu 45 de minute, dar apoi optiunea de reducere a timpului a disparut, de la 4/4 dupa primul click :)
     
  3. salutare domnilor ,cand se rezolva problema cu video de redus timpul la transport,ca de fiecare data cica nu exista niciun video disponibil,1 sansa de reducere o ia plus ca mai zica ca avem activat ceva de blocare a publicitatii.sa fim seriosi nu numai mie mi se intampla ci multora,faceti o sesizare la suportul tehnic poate se rezolva pina ce repara si celelalte probleme ce a intarziat ,,domination,,.
     
  4. relax

    relax User

    Am aflat ulterior ca aceasta problema apare datorita provideri-lor externi ai videourilor. Suportul lucreaza de ceva timp la rezolvare si chiar la descoperirea cauzei din care "ducem lipsa" de video-uri.. nu se stie insa daca se va rezolva deoarece video-urile nu ne sunt oferite de catre bigpoint.
     
    Modificat ultima dată: 30 Iul 2014
  5. 41182358 acceasi problema o am si eu
     
  6. 73425732
    La fel e si la mine.
     
  7. **AVAR**

    **AVAR** User

    40434111
     
  8. rattyionut

    rattyionut User

    [​IMG]33652890
    si eu
     
  9. *Smartyy*

    *Smartyy* User

    aceeasi problema si la mine nu merg acele vide-uri...am incercat pe mai multe browsere si nimica(Internet Explorer,Mozila Firefox,Chrome,Opera).


    63928075
     
  10. Δγon

    Δγon User

    ID:100248505 la fel si aici
     
  11. Problema fiind care: că nu vă arată niciun video sau că video nu poate fi redat?
     
  12. Δγon

    Δγon User

    "Din pacate,momentan nu avem nici un videoclip pentru tine.Te rugam sa incerci mai tarziu"
     
  13. WIΖΛΓΔ

    WIΖΛΓΔ User

    "din păcate" nimeni nu este eligibil (ca să fim în tonul vremurilor :) ) pentru a trage cu ochiul la vreun videoclip în skylab !
     
  14. *Smartyy*

    *Smartyy* User

    Exact asa zice in fiecare zi...deci cand am putea sa vizionam un videclip daca tot timpul spune asta....?
     
  15. Si eu am aceeasi problema, dar nu cred ca as putea spune ca videoclipul nu poate fi redat din moment ce imi merge cel zilnic care da 100 U. De asemenea, pe browserul pe care il folosesc nu am niciun program de blocare a publicitatii. Problema este:

    "Din pacate,momentan nu avem nici un videoclip pentru tine.Te rugam sa incerci mai tarziu"
     
  16. "Din pacate,momentan nu avem nici un videoclip pentru tine.Te rugam sa incerci mai tarziu"