video - skylab !

Discuție în 'Probleme generale' creată de paria, 9 Iun 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. Până acum nu am avut probleme cu aşa ceva insă, alţi colegi din echipa de moderare au avut şi au în continuare.
     
  2. DUMDUM

    DUMDUM User

    "Trebuie să vizualizezi clipul video în întregime pentru a primi bonusul. Te rugăm să dezactivezi programul de blocare a publicității!"
    De unde pot face acest lucru?
     
    *ryok* apreciază asta.
  3. Intra la Control Panel-Network and Internet-Internet option-Privacy-Bifezi la Torn on Pop up Blocker,si dai OK.
     
  4. -KameLLL-

    -KameLLL- User

    si eu am aceasta problema
    [​IMG]95257840
     
  5. adisfoara

    adisfoara User

    Si eu am tot aceasta problema.
    [​IMG] 67852525
     
  6. ID.89989340 si ID.59769941

    va multumesc pt vot. am scris si pe chat da nimeni nu a vazut . sper sa o scoata sau sa o remedieze. CUM o fi mai bine.
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 27 Iun 2014
  7. -=PREDATOR$=- v-a oferit o soluţie. Aţi încercat şi tot nu vă funcţionează?
     
  8. Cehn

    Cehn User


    Da.
    Nu.
     
  9. boita

    boita User

    am aceeasi problema!
     
  10. Cehn

    Cehn User


    Este o eroare de alocare "culoare text".
    Încearcă sa selectezi "în orb" zona neagra din fereastra/mesaj.
    OPS!...vei găsi acolo un mesaj suficient de clar.
     
  11. WIΖΛΓΔ

    WIΖΛΓΔ User

    mesajul despre care vorbeşti l-am găsit şi evidenţiat în postarea de deschidere a temei !
    în ceea ce priveşte "claritatea" mesajului, da, indică suficient de clar că e vorba despre un bug care mă împiedică să mă folosesc de o funcţie a jocului.
     
  12. ursulet81

    ursulet81 User

    Da poate e o eroare de alocare a culorii fundalului si nu culorii textutlui :p.
    Eroare ori bug sau lipsa unei reclame?

    [​IMG]
     
  13. RazvanTare

    RazvanTare User

    Si eu am aceeasi problema nu stiu ce naiba sa fac ca nu stiu de unde sa permit publicitatea ca am pus un transport de prometium ca trebuia sa vand 5000 si vroiam sa ma uit la un video da nu am facut nimic la setari nu stiu ce sa fac
    Salut
     
  14. WIΖΛΓΔ

    WIΖΛΓΔ User

    nu ai ce să faci, e un bug şi pînă cînd va fi rezolvat rămînem fără "plăcerea" reclamelor.
     
  15. Jøķє®

    Jøķє® User

    [​IMG]161692609
     
  16. WIΖΛΓΔ

    WIΖΛΓΔ User

    mda, se pare că bp "a rezolvat" problema !
    a făcut vizibilă informaţia care ne spune verde-n faţă că nu au videoclipuri pentru noi.

    bravos ! :eek:
     
  17. cum pot dezactiva programul de blocare al publicitatii daca eu nu am activat nimik.iar din cele 4 x de reducere al transportului mi se iau cate 1 si porma toate celelalte 3 deodata.se poate repara cu transportul?cumva?problema persista de vreo luna.
     
  18. **İEDÜ**

    **İEDÜ** User

    intra in control panel
    in functie de ce windows ai cauta dezinstalare programe sau programs and features si dezinstalezi de acolo programele cu pricina apoi nu o sa mai apra chestia aia cu publicitatea
     
  19. pai da ,dar ce program sa dezinstalez ca nu styu
     
  20. WIΖΛΓΔ

    WIΖΛΓΔ User

    dacă nu ai activat nimic nu ai ce să dezactivezi !
    tuturor ni se întîmplă asta. e o problemă a jocului pe care nu se grăbeşte nimeni să o rezolve.