Versiunea 3D

Discuție în 'Întrebări de început de joc' creată de RazvanTare, 2 Iun 2016.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. RazvanTare

    RazvanTare User

    Ei bine,m-am documentat in legatura cu versiunea 3D si am aflat ca daca calculatorul meu nu poate rula versiunea 3D,nu imi apare deloc aceasta optiune,iar mie imi apare si nu o pot activa.Pe acest cont nu imi functioneaza versiunea 3D,dar pe al 2-lea cont imi functioneaza si folosesc aceleasi dispozitiv.Cum fac sa o pot activa si pe acest cont?
     
  2. Bismut

    Bismut User

    Cred ca este imposibil ca pe un cont sa iti mearga verisiunea 3D si pe unul nu, tu jucand pe acelasi dispozitiv pe acestea 2. Daca esti sigur de ceea ce spui contacteaza suportul...
     
  3. Seth[RO]

    Seth[RO] User

    Accesezi ambele conturi de pe acelasi browser? Esti sigur ca accesezi de pe exact acelasi PC/notebook? Problema comuna pe care am intalnit-o la cei care semnalau imposibilitatea de a folosi versiunea 3d este lipsa drivere instalate (de regula nu erau instalate nici un fel de drivere, nu doar cele ale placii video). Daca totusi accesarea de pe acelasi dispozitiv a fost doar o mica exagerare din partea ta, verifica daca ai instalate toate driverele. Daca folosesti doua browsere diferite, e posibil ca pe cel in care nu merge 3D sa fie nevoie sa faci update al plugin-ului de flash player. Astea sunt singurele posibilitati care imi vin in minte si sa explice problema semnalata de tine...
     
    RazvanTare apreciază asta.
  4. Seth[RO]

    Seth[RO] User

    Multumesc de like, asta imi sugereaza ca ti-am dat undeva o idee buna, imi poti spune te rog daca indicatiile mele ti-au putut fi de ajutor si daca tema poate fi inchisa?
     
  5. RazvanTare

    RazvanTare User

    pai...cand ai zis de drivere mi-a stralucit ceva :)
     
    Seth[RO] apreciază asta.
  6. Seth[RO]

    Seth[RO] User

    Perfect, ma bucur ca ti-am putut fi de ajutor! Spor la joc!
     
  7. Mulţumesc tuturor pt. intervenţii!

    Temă închisă.
     
    Seth[RO] apreciază asta.
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.