Venom Singularitate

Discuție în 'Întrebări de început de joc' creată de z.marius^, 5 Apr 2015.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. z.marius^

    z.marius^ User

    Buna, vreau sa cumpar un design venom dar, am auzit ca s-au facut niste schimbari la abilitatea lui singularitate. Din cate stiu eu aceasta abilitate facea aproximativ 500k damage timp de un minut si reducea viteza inamicului cu 50%.
    Acum dupa schimbare tot ce stiu este ca toti playeri spun ca este inutila.
    As vrea acum sa stiu exact cum functioneza singularitatea
    Cat damage face si in ce interval de timp?
    Mai reduce viteza inamicului cu 50% ?
    Daca exista acum o raza limitata de actiune a abilitatii care este aceasta si ce se intampla daca inamicul iese din ea?
    Iar daca puteti, sa imi dati niste sfaturi despre cum as putea folosi eficient singularitatea.

    PS: Va rog nu imi trimiteti link-uri spre biblia do sau FAQ deoarece am cautat si tot ce am gasit era o poezie care facea abilitatea sa para mai smechera, fara a ofeti un raspuns.
     
  2. rattyionut

    rattyionut User

    scrie la suport ca ai mai multe sanse sa gasesti ceea ce cauti.
     
  3. eu stiu ca nu reduce viteza si daca inamicu nu e in raza de actiune nu mai poti da abilitatea. si iti recomand sa il iei pe credite,nu pe uridium pentru ca nu se merita sa dai uri pe ceva ce poti lua cu credite.sper ca am dreptate in legatura cu viteza si raza de actiune.timpu este de 1 min iar dmg total eu stiu ca e putin peste 400k
     
  4. z.marius^

    z.marius^ User

    Si daca inamicul iese din raza apoi intra din nou abilitatea va mai ave efect asupra lui?
     
  5. Vladut

    Vladut User

    Daca ai pus abilitatea pe inamic acesta poate scapa de ea doar prin emp sau sarirea unui portal,nu mai are importanta distanta dintre voi.Sper sa nu ma insel... :)
     
  6. EmYy_1995

    EmYy_1995 User

    Uite ai aici totul despre design și altele.
    >>CLICK<<
     
    OLĐ^SHATTΣЯHAИĐ apreciază asta.
  7. z.marius^

    z.marius^ User

    Emyy ai citit ce am scris eu? Am spus ca recent au implementat un range in care functioneaza abilitatea. Uitate si tu si vezi daca srie ceva despe asta.
    E adevarat ca exista o explicatie buna pentru fiecare design dar nu raspunde la toate intrebarile mele despre designul venom. Eu am nevoie de un raspuns de la un player care foloseste in prezent designul
     
  8. z.marius^

    z.marius^ User

  9. LASERSMART

    LASERSMART User

    niciodată "singularitatea" venomului nu a încetinit adversarul !
    singura modificare (care s-a şi amintit aici) este faptul că pentru a ataca un inamic cu această abilitate trebuie să fii în raza de acţiune a laserelor, adică nu mai poţi să selectezi o navă, să te îndepărtezi la o distanţă sigură şi apoi să activezi abilitatea venomului, aşa cum făceau mulţi "viteji" înainte de modificare.
     
  10. EmYy_1995

    EmYy_1995 User

    Dacă nu ești mulțumit de ceea ce ți-am oferit mai intervin o dată cu mai mare precizie la ceea ce ai tu nevoie .
    Cum au răspuns și alți abilitatea ”singularitate” nu a afectat niciodată viteza .
    Această abilitate provoacă dmg timp de 1 minute, dacă vrei să știi exact cât dmg provoacă poți începe de la 1500 să calculezi adăugând la fiecare secunda 200 DMG .
    Abilitatea este foarte benefica , depinde în ce scop vrei să o folosești .
    Singura modificare adusă acestei abilități este aceea că pentru a putea activa abilitatea pe un jucător/npc trebuie să fie în raza ta de acțiune .
    Acuma sper că am răspuns cerințelor tale .:rolleyes:
    (Uite ăsta este dmg-ul pe care îl poate atinge abilitatea ”singularitate” 444000)
    Bun , mai ai alte nelămuriri ?:)
     
  11. z.marius^

    z.marius^ User

    Deci singura modificare facuta este ca inamicul trebuie sa fie in raza laserelor ca sa pot activa abilitatea. Dar daca acesta iese din aceasta raza DUPA ca am activat-o mai are efect?

    PS: Emyy uni suntem mai grei de cap si trebuie sa ne explici ca la prosti:). Multumesc de raspuns
     
  12. LASERSMART

    LASERSMART User

    da, doar la activare trebuie să fii în raza de actiune a laserelor, după aia poţi să fugi :) sau să grăbeşti efectul singularităţii cu ajutorul laserelor tale.
     
  13. z.marius^

    z.marius^ User

    Acum am inteles. Va multumesc pentru raspunsuri si pentru rabdarea acordata. Se poate inchide tema.
     
  14. Intervenţii suficiente!

    Temă închisă.
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.