vaucher

Discuție în 'Probleme generale' creată de ramram02, 25 Mar 2021.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. ramram02

    ramram02 User

    Am primit pe email un cod ptr.aceasta restabilire de module,dar cand il bag la bonuri mil respinge,fac vreo greseala eu ,s-au trebuie pus in alta parte?
     
  2. Bam__Bam70

    Bam__Bam70 User

    Vezi poate e vreun haker ca ultima tura si te trezesti ca ramai iar fara cont.Eu nu am primit nimic pe email.
     
  3. bibicU[HQ]

    bibicU[HQ] User

    Trebuie sa te dezamagesc cu raspunsul meu ; si eu am primit 5 nu unul , sunt unice insotite de un ID si un nr de servar .
    Din greseala de cind ma joc ( EG3, EG4 si Global ) am apasat pe alte 5 serv unde nu am jucat macar o secunda .
    Cele 5 coduri corespund cu acele 5 serv . :(
     
  4. ramram02

    ramram02 User

    Multumesc ,dar nu schimb serverul.Mai bine lipsa1:D:D:D:D
     
  5. cum zice si bibic si eu am primit 2 insotite de un ID si un nr de servar ,cred ca nickname-ul ce il avem e ,sa zic citit ,,,gresit,,
    [​IMG]
    Brand new Unstable Module Reassembly
    Greetings, ¨˜ˆ”°•√αℓđξмαя•°”ˆ˜¨!
    Harness the power of unstable shards to restabilize unstable modules! Use the new Restabilize in Assembly for a chance to improve your unstable module in DarkOrbit’s Unstable Module Reassembly update. Restabilizing unstable modules for new stat modifiers while retaining the ships that the module can be equipped on!

    Check out this great new content update and redeem the amazing voucher code below, containing 100x Eternal Fragment, 100x Rinusk, 50x Extra Energy, 5,000x PET Fuel and 5,000x UCB-100 laser ammo!
    [B]UserID: / Ser[/B]
    [TABLE][TBODY][TR][TD]*valid until 2021-04-05[/TD][/TR][/TBODY][/TABLE]
    greetings...ultimul nick name)))) pe client joc ...
     
  6. bibicu...pff,ce as musca din tineee
    man ,e gluma,fara supi,...dara sa fie un pic cu fum,nu moolt,cat mai uscat,
    acu 4-5 zile ,broscuta..
    [​IMG]
    BROSCOIUL

    User
    a scos ...era mirat ,ce as musca si din pulpa lui de puiut de balta
    sper a nu va supara ..trb sa si glumim,radem in aste zile ,,nemernice,,ce chinuie omenirea
    respect si moolta ,,multa,,SANATATE
    sorry caps ,
    de la poalele tampei brasov
     
  7. ramram02

    ramram02 User

    Da ,ca astea sunt, am mai primit 3:cool::cool::cool::cool:
     
  8. mDA ... Si eu am primit un cod prin mesaj direct de la BIGPOINT Deutschland ... In urma introducerii acestui cod imi da......???????........ ...Eroare: Acest cod nu poate fi folosit pentru acest cont......???? + ca ,UserID 168.....4 / Server 182 nu este al meu ...Acum ce sa mai inteleg ca au "turbat " robotii de mentenanta ai Bigpointului ? Sau ca cineva se joaca la infinit pe banii si nervii nostri ???/ Multe , chiar foarte multe semne de intrebare ne da acest joc .... Bis morgen liebe "bigpoint " ..dar cred ca esti Kleine-point in ultima vreme ...Cu drag respect va salut pe toti "camarazii " Dark ///
     
  9. bibicU[HQ]

    bibicU[HQ] User

    Codul e sigur pentru tine .
    Dar cindva , poate nici nu mai ti minte ai dat un clc pe un alt servar .
    Ai sigur o nava lvl 1 , de la 2 in sus nu da nimic .
     
    Sℓαγεr077 apreciază asta.