Vanzare FLAX

Discuție în 'Probleme generale' creată de justedy97, 8 Ian 2021.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. justedy97

    justedy97 User

    Salut! am observat ca au implementat un pachet nou pe shop, pachetul cyborg, si am decis sa il cumpar, problema apare cand vreau sa vand dronele flax... primesc o eroare ciudata cum ca "trebuie sa reincarc pagina sau sa contactez suportul". am facut tot ce s a cerut dar totusi nu merge sa le vand pentru a putea cumpara pachetul... iar suportul nu prea vrea sa raspunda. ma poate ajuta cineva?
     
  2. 60 euroi .
    Noi călătorii epice te așteaptă! Obține acest pachet înainte să dispară! Acest pachet include următoarele:
    - Navă Cyborg
    - 25 x Unstable LF-4
    - 5 x Hyperplasmoid LF-4
    - 30 x generatoare scut SG3N-B02
    - 16 x generatoare de viteză G3N-7900
    - 8 x drone Iris
    - 1 x P.E.T.
    - 1 x modul Kamikaze nivel 3
    - 10.000 x Seprom
    - 200.000 x UCB-100
    - 25.000 x RSB-75
    - 25.000 x CC-D
    - 327.680.000 x experiență

    Notă: asigură-te că ai sloturi goale pentru drone înainte de a cumpăra acest pachet, dacă nu, dronele Iris nu vor fi rezervate cu succes. Vinde drone Flax pentru a primi sloturi pentru drone, dacă nu ai făcut asta încă!

    Poate fi achiziţionat doar o dată!
    Daca iti apare butonul vinde si nu poti sa vinzi doar un moderator te poate indruma .
    Bafta .
     
  3. justedy97

    justedy97 User

    Am facut tichet de ieri si nu am primit raspuns inca... Vreau sa le vand pana nu dispare pachetul... oricum sincer e in interesul lor daca imi pot vinde dronele sa le cumpar pachetul deloc ieftin :))
     
  4. Daca vrei sa vinzi dronele FLAX mergi la hangar click pe ele dupa in dreapta jos Vinde, si GATA !!