vanzare de cont?

Discuție în 'Colțul opiniilor' creată de Moshu, 30 Aug 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. Moshu

    Moshu User

    CяαzуRα∂єσηCeאά şopteşte:v'i'n'z'i c'o'n't

    este normal sa intrebe asa ceva,adica este voie sa cumpere cont?(nu pe mine m-a intrebat daca vand ci pe prieten care m-a rugat sa postez deoarece are un calculator mai slab si ii merge greu pe forum)



    P.S: am facut aceasta postare doar ca sa stiu daca e voie sa cumperi (prietenul meu nu vinde contu)
     
  2. EmYy_1995

    EmYy_1995 User

    Ca sa reclami pe cineva ai aici o tema special pt. chat , iar vanzarea/cumpararea de conturi DarkOrbit(BP) este strict intezisa. Se poate lasa cu inchiderea contului respectiv.
    Conform CCG
    "1.1.1 Bigpoint îşi oferă jocurile şi serviciile exclusiv utilizatorilor în sensul Codului consumatorului luxemburghez (Code de la consommation). Este interzisă utilizarea jocurilor şi serviciilor firmei Bigpoint pentru profit financiar personal sau alte scopuri de natură comercială."
    O zi buna.
     
  3. ICHIGO

    ICHIGO Board Administrator Team Darkorbit

    Interventie corecta.


    Tema inchisa.
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.