Feedback " Vânătoare de piraţi" - Unica temă de discuţii

Discuție în 'Discuții despre joc / Feedback' creată de deyu_camataru, 11 Mai 2017.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. P!x3lL

    P!x3lL User

    Macar umorul a mai ramas de poporul roman...
    Sti ce domn ''profesor'' aveti dreptate... totul este in regula pe joc nimic suspect.
    Sa revenim la tema de discutie... a fost un event de toata jena. :)
     
    Modificat ultima dată: 30 Mai 2017
    WIΖΛΓΔ, **Just4fun** și Veneficus apreciază asta.
  2. Veneficus

    Veneficus User

    pe bune?

    "altceva"-ul asta e la moda...in fine...daca despre aceste discutii vorbesti cred ca te-am convins ca sunt destul de atent...diferit de tine...nu-i asa?...prietene...

    eu zic (daca tot te framanta asa tare) sa traduci tu postarile mele si ulterior sa le postezi pe ce forum doresti...
    de valoarea lui ©ØrrØsivΞ nu te preocupa tu...are el grija...
    iar in postarea citata la care mi-ai raspuns nu ma refeream deloc la autoclick...
    asta e o alta ramura a "biologiei bp" nu are nici o legatura cu "botanica bp"...
    o putem numi "zoologia bp" iar autoclikeria e o ramura a ei...insa despre "zoologia bp" vom discuta alta data....
     
    Modificat ultima dată: 30 Mai 2017
    WIΖΛΓΔ apreciază asta.
  3. styv86

    styv86 User

    Domnul P!x3lL a zis ca: eventul asta a fost special pentru botanisti care au facut munitie ''fara numar'', si domnul ©ØrrØsivΞ a zis Cum au făcut muniţie?...Deci despre ce vorbim domnilor sau domnule Veneficus ? Sau doar sa postam ceva ce este stiut pe joc...tema subiectului este cu totul despre event..:rolleyes:
     
  4. Inchideti topicul , event terminat .
     
  5. Veneficus

    Veneficus User

    si totusi P!x3lL a mai zis :

    ca tu ai dedus ca se referea la a face munitie in acest event ( probabil la fel ca si ©ØrrØsivΞ ) e doar problema ta... eu am dedus ca se referea la cei care au facut munitie inainte de event... pana la urma despre event si cine a beneficiat din plin de el se discuta in tema asta nu?

    hai bafta si noroc!...
     
    WIΖΛΓΔ apreciază asta.
  6. Orice discuții legate de Warbond: Pirate Raid se vor purta exclusiv în această temă. Mulțumesc!
     
    styv86 apreciază asta.
  7. P!x3lL

    P!x3lL User

    La acest event mergea niste cutii bonus speciale... la acest event ii clar ca un singur clan castiga/server... restu fac piratii degeaba.. si tot din acelasi clan va castiga cineva logic.. dar restu ce facem ? Inafar de misiunile de event ar mere niste cuti bonus.
     
  8. Bismut

    Bismut User

    Nu ii faci degeaba, este un top si pentru utilizatori nu numai pentru clanuri plus ca primesti resurse pentru noile LF-4 :)
     
    Sтєρнαη apreciază asta.
  9. Veneficus

    Veneficus User

    inca un event pentru trisorii din acest joc...
     
    CRIS_03, WIΖΛΓΔ și CapoHrx apreciază asta.
  10. Veneficus

    Veneficus User

    se pare ca uni au prioritate... penibil...
    PIRATE HUNT - CLAN

    PozițieNumeValoare
    1[​IMG] ★ŦĦĘ☆ÏMMØℝŦÅ∟Ş★[​IMG] 27,562
    2[​IMG] 5-2Pirate Event[​IMG] 15,399
    3[​IMG] pentru event[​IMG] 2,739
    4[​IMG] România EG4¹[​IMG] 2,271
    5[​IMG] Romanian Team - EIC[​IMG] 1,690
    6[​IMG] Hope never dies[​IMG] 1,300
    7[​IMG] Sigiliul Ordinului Templierilor[​IMG] 656
    8[​IMG] [тıйй] тıɴɴ-[​IMG] 606


    PIRATE HUNT - UTILIZATOR

    PozițieNumeValoare
    1[​IMG] ÏMMØℝŦÅ∟★Hµgg¥[​IMG] 3,654
    2[​IMG] #FlappyBird♣[​IMG] 2,818
    3[​IMG] †Sρίŗίt†Ħùήţєŗ†RØΣΔ†[​IMG] 1,975
    4[​IMG] ._caligulа_.[​IMG] 1,974
    5[​IMG] .BABYLON5.[√][​IMG] 1,722
    6[​IMG] ƒαη_тнє_ℓєgєη∂/22/[​IMG] 1,680
    7[​IMG] ✌(◕‿-)✌Ⓡ[​IMG] 1,497
    8[​IMG] Ł€Ø₦[​IMG]1,313
     
  11. de ce sunt trisori?
    fac parte din leon si suntem peste 20 membri on?ce e nedrept?
    daca ma uit si clanul de pe locul 2 5-2 s-a format dintr-o adunatura de lcanuri pt acest event
    sa nu uitam ca si locul 2 de la clan ia premiu
    ++++ uberi dau materiale pt noile lasere
    dar tu cred ca esti blocat cu replica ''trisori,codati,rusine BP''
     
    Mд®ÝU$●Øяіgіиαℓ și Bismut apreciază asta.
  12. Cu trisori fara trisori nu pot sa dau start.eu cred ca jocul e varza(pe romaneste) ! si sa nu vina staful ca e de la pc sau de la net !E de la voi !!!!!!
     
  13. Veneficus

    Veneficus User


    iar tu ??? bre mosulica...de la plete nu vezi ca sunt doua postari separate??? sau de la urechile renilor?
    stai sa te dumiresc...
    eventul e conceput pentru trisori...pentru aceia care au profitat si de ultimele "erori" ale jocului iar acum sunt plini de x4 ...
    pe langa asta am mai adaugat in a doua postare faptul ca "anumiti utilizatori" se pot conecta la joc altii nu... prin urmare la concursul premiat al acestui event sansele nu sunt egale...
    lamurit pana aici?
    daca da probabil atunci intelegi si de unde sloganul trisori,codati, RUSINE BP!
    daca nu fa binisor si scrie aici ...cu rabdare...voi incerca sa te dumiresc in continuare....
    asta-i viata...nu toti avem aceleasi capacitati de intelegere...
     
    bibicU[HQ] și WIΖΛΓΔ apreciază asta.
  14. exista doar x4 in acest joc?ai auzit cumva de kamikaze,grup...?
    cum joci tu singur si din joi in pasti ma indoiesc ca stii jocul
    daca te-ai uitat pe discord e un anunt ca cei care nu se pot conecta vor fi recompensati deoarece nu este corect
    acum logica ta e ca '' cei care au bagat bani in joc sau care au conostinte,sunt in clanuri mari'' au liber la joaca si restul nu?

    acest event s-a anuntat de ceva timp,a fost destul timp ca playerii sa se decida in ce clan se duc/cu cine sa se uneasca

    si cu acest event am mai vazut si eu batai de 20vs20 asa usor:)

    toti avem sanse sa fim in top 10 cu usurinta,pentru o recompnesa decenta
    nu uita si de misiuni care sunt acceptabile si foarte ok ca recompensa

    ar trebui sa te opresti sa scrii si sa urmaresti forum-ul tot timpul si sa incerci si sa joci acest joc,bre!:eek::rolleyes::cool:
     
    Mд®ÝU$●Øяіgіиαℓ și Bismut apreciază asta.
  15. Bismut

    Bismut User

  16. BROSCOIUL

    BROSCOIUL User

    Astea numesti tu recompense ??? cred ca tia intrat barba in nas si te gadila !!!
     
    Veneficus apreciază asta.
  17. Veneficus

    Veneficus User

    greutate mare pentru tine...

    nu toti...

    hmm...chiar asta voiam dar...astia cu RUSINICA de la BP nu ma lasa pe joc asa ca ...scriu si eu pe aici...in speranta ca ajut pe uni asa ca tine... sa mai si inteleaga...
     
    WIΖΛΓΔ apreciază asta.
  18. WIΖΛΓΔ

    WIΖΛΓΔ User

    mda, ce ai zice moșule de recompensa asta :
    rezultatele zilei de ieri (pirații distruși pentru event) se anulează iar eventului i se dă un nou start atunci cînd toți jucătorii se pot conecta. în felul ăsta nimeni nu va mai putea să fure startul la event (așa cum ați făcut acum) iar bp nu va avea decît de cîștigat ! :D
     
    Veneficus apreciază asta.
  19. BROSCOIUL

    BROSCOIUL User

    CORECT
     
  20. bibicU[HQ]

    bibicU[HQ] User

    Mosulica faci parte din leon ?
    Cel mai " cinstit " clan din eg4 .
    Jura-te pe barba ta ca toti membri clanului sunt cinstiti si corecti si te cred .