Feedback Valul de ger 2014 - Unica tema de discutii

Discuție în 'Discuții despre joc / Feedback' creată de »STEΛLTHBOMB3R«, 29 Noi 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. stopme001

    stopme001 User

    Si eu nu tocmai azi in data de 3 m-am apucta de misiuni si am reusit sa le fac si pe cele de pe data de 1 si 2 :3
     
  2. Fisura se afla pe mapele 1-4, 2-4 si 3-4 la coordonatele 110/65 .
    P.S: Daca dai jump ("J") o sa te dea pe mapa x-1 a companiei tale unde nu o sa vezi baza nici pe mapa , nici pe mini-mapa:confused:
    [​IMG]
     
  3. Hermes

    Hermes Guest

    Cei care au citit aceasta tema cu atentie sunt convins ca au primit lumina in ceea ce priveste acest event, tu de ce te incapatanezi sa stai in intuneric ?o_O
     
  4. stopme001

    stopme001 User

    S-a mai adaugat ceva nou pe joc :)
    [​IMG]
     
  5. Cehn

    Cehn User

    @stopme001
    Si ce daca?
    E decor, pt. atmosfera.
    Neinspirata grafica pt aceia cu sistemele care gâfâie.
     
  6. lohas

    lohas User

    Asa am patit si eu cu fisura dar pa cum am vazut ca inca nu a deschis fisura pe 11 decembri se deschide odata cu misiunea de event asa ca mai asteptam pana atunci
     
  7. KliP-Done

    KliP-Done User

    Intrebarea Zilei:
    De ce avem misiuni cu ice meteoroid si icy daca ei nu au existat toata ziua pe harti?unele persoane (cum sunt eu) poate eu avut treaba si nu au putut intra pe joc sa vada ce misiuni sunt sau daca este event cu ice meteoroid....spre exemplu mi`a ramas misiunea cu daunele ce trebuiesc facute la ice meteoroid....Locurile pentru misiuni le am ocupate cu alte misiuni deci practic nu voi mai putea termina toate misiunile. Asadar ce este de facut in situatia de fata?
     
    Cehn apreciază asta.
  8. Da si vad ca azi ear ati bagat misiuni de event cu ice si aceastea nici nu sunt
     
  9. Misiunile nu ţin cont de programul individual, al fiecărui utilizator. Dacă cumva aveai botez şi nuntă mare, rugam BP-ul să-şi schimbe programul?!

    Modul în care îţi gestionezi misiunile şi timpul afectat jocului, e în totalitate responsabilitatea ta.
     
    »STEΛLTHBOMB3R« apreciază asta.
  10. Dar cu misiunile de astazi ce zici sunt iar cu ice si eu nu vad ice pe harti sau in program
     
  11. WIΖΛΓΔ

    WIΖΛΓΔ User

    misiunile de event nu sunt afectate de misiunile obişnuite, chiar dacă în secţiunea misiunilor de event ai mai multe misiuni disponibile, pentru event ai la dispoziţie un singur slot pentru a accepta o misiune dar asta nu înseamnă că după ce ai terminat acea misiune nu poţi accepta o altă misiune de event.

    @ ##Ðüмץтяα§[*RO*], probabil că obiectul misiunilor de event va fi introdus pe hărţi după orele 19 (ora serverului), altfel, cu ice meteoroid, pe hărţi toată ziua, probabil că ne-am fi îmbogăţit.:eek::rolleyes:

    par eu altfel decît serios !? :)

    @ Cehn, au fost chiar mai multe ore de la întîi decembrie încoace de aia sunt eu aşa "avîntat" şi... bogat !:)
     
    Modificat ultima dată: 6 Dec 2014
  12. Corina-ro

    Corina-ro User

    @ ##Ðüмץтяα§[*RO*], probabil că obiectul misiunilor de event fa fi introdus pe hărţi după orele 19 (ora serverului), altfel, cu ice meteoroid, pe hărţi toată ziua, probabil că ne-am fi îmbogăţit.:eek::rolleyes:[/QUOTE]
    Ma indoiesc ca se ''imbogatea'' cineva in conditiile in care,chiar si la 4-5 dimineata erau cate 3-4 jucatori la ice,sa fim seriosi.
     
  13. Cehn

    Cehn User


    Nu te mai avanta asa tare.
    Deja zilele trecute au fost 36 ore ice meteo..


    Corina probabil iti sunt straini ...
     
  14. KliP-Done

    KliP-Done User


    Consider ca daca exista o misiune ce trebuie terminata in ziua respectiva, atunci acea misiune sa fie facuta in asa fel incat ea sa poata fi terminata la orice ora din acea zi.
     
  15. Misiunea s-a putut face în ziua respectivă. Consider că atunci când ai un event, participi sau nu la el, te ții sau nu de el, regulile de desfășurare fiind aceleași pt. toată lumea. Dacă ai alte probleme ....citez, ”ghinion”!
     
  16. Jurjstyle

    Jurjstyle User

    Oricum e acelasi ,,scandal" cu misiunile si pe alte forumuri . E si normal ... de 6 zile tot ice meteroid in sus si in jos dar s-au zgarcit sa-l lase toata ziua ... Bp stie doua tipuri de misiuni : participa fix la acea ora ( altfel n-ai sanse ) sau culegi de ,,mana" 1000 de prometium . N-am vazut misiune de event ce sa contina altceva de mult timp . Poate , poate va fi ceva de poarta .
    Fara suparare dar misiunile ar trebui sa poate fi facute la orice ora . Pana la urma e o lume virtuala si nu trebuie sa fie in prim plan .
     
    DORYAN13 apreciază asta.
  17. Mai mult de atat azi nu vom avea Ice M.pe harti .Doar misiuni cu ei.
    Cred ca au aparut si misiunile dificile de iarna...sau nu.
     
  18. P!x3lL

    P!x3lL User

    Cum pot sa finalizez cu succes misiunea ''Noaptea lui Skoll'' cand nu sunt ice meteorid astazi... ?!
     
  19. E simplu o faci maine cand vor baga icy, recomand intre orele 19-22 ;)
     
  20. da dar misunea se poate face doar pe data de azi.
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.