vad ca...

Discuție în 'Probleme generale' creată de zefira97, 1 Iun 2016.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. zefira97

    zefira97 User


    Daca nu se mai acorda bonusul pe uridium si credite ceea ce nu ne intereseaza atunci dati-ne uridiumul cu care am luat acele protocoale inapoi ca noi jucatori cu uridium am luat acele protocoale ca sa avem 1 pik de avantaj cei care isi baga duplicator ..De ce putem avea 9 drone apis 2 sunt destule si asa nu le poti avea pe toate odata si mai sunt jucatori care baga cheite pentru lf4 designuri de nava si alte obiecte c3 dau cufere eu unul am deja de 2 ori apis si zeus si vreau lf4 deci faza cu 9 apisuri e ceva ca eu unul nu as dori sa trag pentru lf4 mii de cheite si sa iau bucati la apis pentru ca bucatile alea nu ma ajuta in nici 1 fel ..daca intelegeti despre ce este vorba lasa-ti si voi jucatori ceea ce nu va place
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 2 Iun 2016
    neamtzu apreciază asta.
  2. Deşi vă înţeleg nemulţumirea ...vad ca nu aţi priceput mai nimic din anunţul citat de dvs. Acelea sunt probleme la a căror rezolvare / eliminare se lucrează.
     
  3. zefira97

    zefira97 User

    in cat timp ca problemele acelea sunt de la inceputul eventului asamblarea deci sunt vreo 3 saptamani de atunci??:mad::mad::mad::mad:
     
  4. Hermes

    Hermes Guest

    Pe masura ce ne vor parveni informatii noi si le vom posta , le vei afla impreuna cu toata comunitatea.

    Tema inchisa.
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.