Feedback Va rog ca administratorii sa citeasca (IN SPECIAL HERMES)

Discuție în 'Actualizări și idei' creată de bibinet9999, 14 Aug 2016.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. Buna ziua.
    Acum cateva zile am fondat un sondaj in urma caruia am avut diferite actiuni NEGANDITE la momentul oportun din cauza unui anumit mesaj.
    Va rog, in special lui HERMES, sa-mi accepte scuzele meritate de cateva zile incoace.
    Mi-am cerut scuze din cauza ca am accesat subiectul cu ASALTUL HITAC care urmeaza maine si observ mare si conturat ca voi defapt lucrati la joc si incercati sa-l faceti cat mai frumos posibil pentru jucatorii free.
    SOLACE/V-LIGHTING??
    PE BUNE? :D:D
    Va multumesc mult de tot pentru minunatele recipiente si pentru uimitoarele recompense pe care le putem lua in urma event-ului.

    Mi-am schimbat foarte mult perceptia fata de administratorii DarkOrbit si fata de dezvolatorii acestuia intr-un sens POZITIV.
    BRAVO, sunteti pe drumul cel bun!
    Totusi, as dori sa primesc un reply de la tine, Hermes, pentru a ajunge la cunostinta ca faptele mele trecute sunt iertate si motivate.
    Sanatate!

    Va rog sa nu inchideti subiectul pana nu-mi raspunde Hermes ca sa stiu sigur daca m-a iertat sau nu :) .Sunt minor, am 16 ani, mai gresesc si eu.
     
  2. Hermes

    Hermes Guest

    Ce a fost de spus, s-a spus in tema respectiva . Actualele si viitoarele tale ironii sunt inutile si reflecta varsta pe care o ai. Iertarea o cauti la duhovnicul tau, nu am aceste atributii in acest forum. ;)
     
    bibinet9999, ΛЯΣS și Bismut apreciază asta.
  3. Inteleg.
    "te invitam peste vreo 10 ani sa citesti ce ai postat acum" - Sa stii ca mi-am dat seama de greseala facuta si din aceasta cauza cer iertare staff-ului pentru asta.
    "Iertarea o cauti la duhovnicul tau" - Nu trebuie sa ma iei peste picior, sunt doar un simplu adolescent care se joaca DO si se pare ca voi chiar va ocupati de joc si ma bucura asta.

    Mersi pentru reply anyway. :D
    Iti doresc sanatate, eu ma bag sa farmez pentru ca a devenit mult mai distractiv jocul cu acest viitor event.
    Iti doresc sanatate @Hermes , all systems ready. o_O

    Se poate inchide subiectul, iar daca @Hermes sau alt administrator mai are de adaugat ceva in urma acestui comentariu, sa se simta bine-venit. Nu doresc sa fiu contra voastra, ci pentru, sa tine-ti minte asta! Buna treaba! :D
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.