URIDIUM

Discuție în 'Întrebări de început de joc' creată de Bomatrix123, 28 Ian 2016.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. Salut , va rog sa ma ajutati , cum imi dau seama cand vor veni urmatoarele oferte la uridium :
    • Happy Hour
    • Mega Happy Hour
    • Helix
    Daca se poate link :)
    Multumesc:p
     
  2. ai sa le vezi afisate pe pagina de start... tu pana atunci sa ai card-ul pregatit
     
  3. ΛЯΣS

    ΛЯΣS Guest

    Interventie corecta, multumim!

    Salut,

    Mai multe informatii despre promotiile DarkOrbit gasesti AICI.

    Fiind incepator iti recomand sa te deprinzi cu functia "CAUTA" in forum (marea majoritate a intrebarilor de inceput de joc au fost deja raspunse), dar si sa citesti temele din sectiunile FAQ/Glosar si FAQ Index.


    Spor la joc!
     
  4. Ok multumesc , se poate inchide tema , dar vroiam sa stiu dinainte nu in acel moment pentru ca sunt mic si nu am card , eu cumpar cu paysafe
     
  5. ΛЯΣS

    ΛЯΣS Guest

    Sunt eventuri cu caracter aleatoriu, nimeni nu-ti poate spune exact cand or sa fie. De obicei, Mega Happy Hour este in seara de duminica, dar nu este o regula batuta in cuie.

    La cerere,
    tema inchisa.
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.