Urgenta licitatie!

Discuție în 'Probleme generale' creată de OutofControlGoli, 29 Ian 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. Azi la 8:40 am licitat pt 1 lf-3,la ora 9:20 intru si creditele nu mi le-a mai dat inapoi din punct de vedere acuma chiar si cand pierzi o sa-ti dea inapoi creditele licitate,ei bine nu am primit nimic... am scris si la suport,si astept de o gramada de timp si nu primesc nici o veste
     
  2. LostAngel

    LostAngel User

    Intra la sectiunea Uridium apoi click pe Bilant si vezi acolo ce sa intamplat cu creitele tale...ori ai primit LF3-ul ..ori ti s-au returnat creditele! Succes!
     
  3. Hermes

    Hermes Guest

    Cu siguranta raspunsul de la support ti-a fost trimis , daca tu ai trimis tichet. Creditele se returneaza doar dupa terminarea licitatiei , in cazul in care acea licitatie nu a fost castigata de tine. Asa cum bine te-a sfatuit mai sus LostAngel, intra la sectiunea URIDUM > Bilant, iar acolo vei regasi jurnalul complet al tuturor operatiunilor efectuate cu uridium si credite.
     
  4. KliP-Done

    KliP-Done User



    Daca nu ma inseala vederea, ai postat la ora 09:01....Unde este 09:20 cand te`ai uitat tu la credite?Iar cat despre "o gramada de timp" inseamna cateva zeci de minute pentru tine, inseamna ca nu ai citit acel mesaj generat automat de catre supportul bigpoint, unde iti spune clar ca daca in decurs de cateva zile (2-3-4) nu primesti raspuns, te roaga sa le retrimiti un mail....Citeste acel mail primit automat si apoi vin`o sa spui ca astepti de "o gramada de timp"


    O zi buna!
     
  5. Daca ai bagat creditele la licitatie ca licitatia se termina peste 1 ora si dupa ce te ai uitat bine la licitatie cum curge timpul si inseamna ca tia luat si mai dureaza pana ce termina licitatia si iti da inapoi creditele tale ori ai luat ori nu ai luat.
     
  6. mam uitat si nimik decat "Oferta inregistrata"-52.800.600 credite doar asta arata
     
  7. Hermes

    Hermes Guest

    Nu ai primit creditele inapoi, deoarece ai licitat in loc de LF3 , rachete PLT-3030 si ...ai castigat. Verifica Jurnalul de bord si vei gasi aceasta operatiune.;)
     
    ☺chris☻[CHG] apreciază asta.
  8. ce???? pot sa jur ca am apasat LF-3 dar acum nu e o problema mare doar 50 mil credite infine,T.C. thanx
     
  9. Hermes

    Hermes Guest

    Tema inchisa.
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.