upgrade instant

Discuție în 'Actualizări și idei' creată de ѕραятα¢υѕ, 26 Apr 2018.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Sunteti de acord sa faceti upgrade la drone, lasere etc intr-un timp mult mai scurt ?!

  1. Da

    28 vot(uri)
    82,4%
  2. Nu

    6 vot(uri)
    17,6%
  1. Salut,

    Am vazut acuma cateva luni bune pe server test, in legatra cu upgrade la drone/scut etc, daca dadeai clik pe un laser lf4 de exeplu, nu mai asteptai ''x'' minute sa il faci la nivel 2, il facea instantenu, era acelasi sistem cu sansa de 5%, 100%. Si chiar m-am bucurat cand am vazut acel sistem dar pana la urma nu l-au introdus in joc.

    Avanteje dezvoltator: probabil bani mai multi :), imi convine sa bag de ex 50 E si sa fac ceva cu ei intr-un timp mai scurt
    Dezavanteje dezvoltator: nu stiu, daca gasiti va rog postati

    Avantaje player: mult mai repede iti faci upgradurile, si nu mai astepti pentru un bonus de 25% saptamani intregi, nu apuci sa iti faci tot ce iti doresti. Asa in 2 ore cat dureaza bonusu de 25% , sti ca iti faci ceva si se vede diferenta. cu siguranta sunt mai multe avantaje
    Dezavantaje player: uridium pierdut intr-un timp foarte scurt :p

    PS: orice comentariu contra sau pro este binevenit !! :p
     
  2. mobob

    mobob User

    ::))
    uiti de " upgrade happy hour"....daca upgrade-urile s-ar putea face instantaneu,care ar mai fi rostul in a avea acele reduceri de doar o ora la doua saptamini?

    ideea e,cei mai avantajati de chestia asta ar fi tot cei "cu muschi",care au deja stoc masiv de uridium (practic,daca s-ar implementa,in acea ora de upgrade redus s-ar putea upgrada de o gramade de ori articolele,singura limita fiind cantitatea de uridium disponibila....)
     
  3. pai tocmai deaia nu am uitat de acea upgrade hour, doar ca intr-o ora nu prea ai ce face sincer, primele levele le faci apoi astepti cate 2 saptamani pentru un un nivel la lf4 de ex , oriunde ''cei cu muschi'' or sa aiba avantaje oriunde in orice joc, nu ii ceva nou.