UPGRADE DRONE

Discuție în 'Întrebări de început de joc' creată de sarbul007, 11 Feb 2017.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. sarbul007

    sarbul007 User

    buna ziua am upgradat dronele la level 9 si mia crescut scutu pe configuratia cu scuturi pe drone doar cu 9k e normal? si dmg a crescut putin doar cu 300 pe salva cu x1 nu e cam putin?
     
  2. Cehn

    Cehn User

    Ar fi bine sa scrii în procente.
    Nimeni nu stie cat "ai acumulat" si cum ti-ai "aranjat" nava.
     
  3. sarbul007

    sarbul007 User

    pe configuratia de viteza am 8 scuturi pe drone si nici un design de drona care se dea plus de scut am nava aegis formatia de drone burghiu acolo in dreptu imagini cu irisu scrie Nivel 6,Efect 10%/20%,Niv. upgrade Daune: 9 iar langa sloturile ptr design drone scrie Scut 9 spunemi ce alte informatii mai ai nevoie sa scriu
     
  4. AICI veti regasi metodologia de calcul a daunelor. Aceeaşi metodologie (ordinea efectuării operaţiilor matematice) se aplică şi la calculul valorii scutului.
     
  5. totusi sunt jucatori care dau si cu 130 k dmg.sau chiar mai mult doar cu x4.deci tabelu respectiv este cam nereal
     
  6. am tot calculat dupa acest tabel si scutul si dmg-ul, ca l-am primit si eu ca raspuns cand am intrebat acest lucru ( acum vreo jumate de an).....Dar, ori nu calculez eu bine .. ori e cam nereal acest tabel. Cu toate ca am avansat, am upgradat totul la maxim.... dmg si scutul meu este total diferit( adica mai mic decat la alti playeri cu aceleasi dotari ca mine) . Dar asta este...defilam cu ce avem :)
     
  7. Daunele pe care le primiţi dvs. nu sunt provocate doar de lasere ori tabelul ia în considerare daunele laser. De asemenea, de la data la care au fost calculate respectivele daune lucrurile s-au mai schimbat în ceea ce priveşte "tehnica de luptă".

    Valorile şi calculele din tabel sunt cât se poate de reale, bineînţeles limitate la ceea ce se calculează în acel tabel. Tabelul trebuie luat ca referinţă în ceea ce priveşte metodologia de calcul (ordinea efectuării operaţiilor matematice).
     
  8. valentinme

    valentinme User

    este o vrajeala acel tabel de daune eu am tot si trag cu jumatate din ce scrie acolo
     
  9. "Vrăjeală" este ceea ce susţineţi dvs. Corectitudinea calculelor din tabel este confirmată. Că dvs. nu ajungeţi să provocaţi daunele menţionate în tabel are cu siguranţă alte cauze, cauze pe care ar trebui să le căutaţi în propria dvs. ogradă.