up modul

Discuție în 'Întrebări de început de joc' creată de EquiNox_pH4[z]0x, 31 Oct 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. Imi cer scuze ca postez aici ,am ban pe chat, dar ... Cum upgradez modul la P.E.T? il mai cumpar odata ?
     
  2. hαhαhα

    hαhαhα User

    modulele pet-ului nu se upgradează. aşa cum ai spus chiar tu, trebuie să cumperi un alt modul de nivel superior.
     
  3. Dar daca vreau sa cumpar de exemplu G-AL1 de lvl 2 de ce nu pot cumpara? Trebuie sa upgradez coca la PET sa am acces?
     
  4. DORYAN13

    DORYAN13 User

    Pentru acces la echipament lvl 2, ai nevoie de PET lvl 4. respectiv PET lvl 8 pentru acces la echipament de lvl 3. Găseşti mai multe dacă citeşti "Tutorial PET": https://board-ro.darkorbit.com//threads/tutorial-pet.2824/.
    Probabil PET-ul tău nu întruneşte condițiile necesare şi trebuie să-l mai "creşti".
     
  5. Multumesc pt raspunsuri ! O seara frumoasa tuturor!
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.