Feedback Unică temă de discuții - Eveniment de iarnă

Discuție în 'Discuții despre joc / Feedback' creată de Ícaro_, 6 Dec 2019.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. De o saptamana de cand am "mapat" harta labirintului nu s-a modificat deloc, deci nu se genereaza random nici-o legatura.
    Testeaza prima data "harta" oferita de mine (vezi cu cateva postari mai sus, fisierul in excel) inainte sa afirmi lucruri care nu sunt adevarate si induc ceilalti jucatori in eroare.

    my2cents
     
    Veneficus și WIΖΛΓΔ apreciază asta.
  2. bibicU[HQ]

    bibicU[HQ] User

    Imi pare rau sa te contrazic dar nu ai dreptate , am incercat sa fac si eu harta de anul trecut nu de acum si nu am avut rabdarea necesara .
    Pot sa spun sigur ca la primul salt esti bagat in ATLAS A , B sau C zona 0 mai departe .....
    Exista si D ?
    Nu cred , nu am vazut . Labirintul e la fel ca MMO, VRU si EIC trebuie doar sa memorezi ( daca ai capul mare ) unde ajungi cind sari printr-o poarta . Te induce in eroare faptul ca vezi 4 harti si nu una ca la joc . Asa ca DΛRTHVΛDΣR are dreptate .
     
    Veneficus, FRUMUSICA și WIΖΛΓΔ apreciază asta.
  3. Cu generarea Labirintului era doar o parere personala. Nu mai stiu cum a fost anul trecut.
    Oricum am vazut intradevar excelul si labirintul e foarte vast. Buna treaba in maparea lui.
    Voi verifica
     
    DΛRTHVΛDΣR apreciază asta.
  4. FRUMUSICA apreciază asta.
  5. _basty13_

    _basty13_ User

    Veneficus și FRUMUSICA apreciază asta.
  6. FRUMUSICA

    FRUMUSICA User

    am prins locul 6 la synk anul trecut pe eg1 nu e deloc greu daca inveti hartile si dupa SKOL e rentabil ca da 10 iacuri si 5 ulei iti trebuie si o nava rapida anul trecut am facut eventul cu orcus anul asta merge cu pusatul plus!
     
  7. Eu zic că merge Goliath plus, confa de lupta cu viteză(suicide).
     
    Modificat ultima dată: 23 Dec 2022
  8. FullElite

    FullElite User

    :D:D:D:D