Feedback Unică temă de discuții - Eveniment de iarnă

Discuție în 'Discuții despre joc / Feedback' creată de Ícaro_, 6 Dec 2019.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. Ícaro_

    Ícaro_ Guest

    Salutare piloți,

    În acestă temă echipa de dezvoltare a jocului așteaptă feedback-ul vostru în ceea ce privește evenimentul în desfășurare, ''Eveniment de iarnă''. Vă rugăm să evitați off topic-ul și să încercați să fiți obiectivi. Orientativ, încercați să acoperiți aspectele de mai jos:

    • Ce vă place la acest event?
    • Ce nu vă place la acest event?
    • Ce ar trebui schimbat/modificat?
    • Ce îmbunătățiri ați aduce eventului?
    • Eventul este prea greu? Prea ușor?
    • Recompensele sunt satisfăcătoare?

    Încercați să vă argumentați răspunsurile.
    Vă mulțumim și vă dorim distracție plăcută!
     
    Veneficus apreciază asta.
  2. Ce nu vă place la acest event? Ce ar trebui schimbat/modificat?

    Pai in acelasi an sunt exact aceleas misiuni, cuti bonus exact ca si in anii precedenti, difera poate 2,3 designuri de ''gheta'' , recompensele la poarta cu skoll sunt la fel nimic nou. Ar trebui modificat sa fie un ''decembrie'' plin cu surpize recompense etc. Deja ii ca si o rutina decembrie....nimic nou aceleas in fiecare an.
     
    Supreem*RO, Giany, Veneficus şi o altă persoană apreciază asta.
  3. ce-mi place ?nimic. ce nu mi place ?nimic . ce ar trebui schimbat?gandirea eventurilor nu mai atrage.imbunatatiri?nu sunt eu in masura sa stabilesc asta , ptr ca voi nu tineti cont de parerile noastre.eventul este anost.recompensele?pe o scara de 1-10,le-as da un 4,nivelul crizei care pune stapanire pe joc se reflecta si aici.cutiile cadou sunt de tot rasul , wiz, rachete r 310, xenomit, credite,nimic in plus. energie extra sunt raritati, din cauza trisorilor.pai, atunci jucati cu ei, faceti eventuri ptr ei, nu ne mai bagati pe noi in aceeasi oala .
     
    plesuvul, Supreem*RO, kk12 și alți 4 apreciază asta.
  4. domnule icaro ,te rog sa mi spui ce ar putea sa mi placa la idem event de ani intregi? nu e nimic nou doar aceiasi plictiseala ,plin de automati din cauza carora nu mai poti face nimic , deci concluzia plictiseala crasa multumesc
     
    =ΞDDY*=, *^*NEMESIS*^*RO*^*!, kk12 și alți 3 apreciază asta.
  5. Ca ramai intepenit in poarta,, nu mai sare poarta…. Sau dureaza foarte mult pana sare poarta.
    LAG cat mai mult…..
    Motanei cat mai multi....
    Si la ce dmg au unii nici nu apuci sa tragi in Ice,, ca din cateva focuri ei il fac :mad::mad::mad:

    Tot ar trebui schimbat . Veniti si voi cu o idee noua, dar sa se poata juca,,

    Una peste alta... toate eventurile de anul acesta au fost create doar pentru automati. Pacat de ce era jocul asta si ce a ajuns.

    An nou fericit!!!! si poate la anu faceti ceva ca sa indragim iar acest joc.
     
  6. O sa se poata face portile zilnic?
    O sa putem face si pe cea usoara si pe cea grea sau doar una dintre ele?
     
  7. WIΖΛΓΔ

    WIΖΛΓΔ User

    vei putea să finalizezi ambele porți aniversare doar o singură dată.
     
  8. nu se mai baga la shop rachete de gheata sau in cutiile de pe harti?
     
  9. Veneficus

    Veneficus User

    Ícaro_ ,
    ai cam sarit peste aceasta descriere a eventului in tema cu anunturile de aici.
     
    Tibles, Giany02 și WIΖΛΓΔ apreciază asta.
  10. pai, vrei sa se deranjeze domnii admini sa faca ditamai pomelnicu, sa stie toti prostii despre ce e event este vorba?ai sa fim seriosi
     
    *^*NEMESIS*^*RO*^*!, plesuvul și Veneficus apreciază asta.
  11. cind are loc acest event,sau,cind a fost?ca de la adminii nostri nu primesti nimic concret,multumesc
     
  12. _basty13_

    _basty13_ User

    cand incepe acest event?
     
  13. Miercuri 18 dec. orele 10 (ora server) pana in 31dec.2019 .
     
  14. =ΞDDY*=

    =ΞDDY*= User

    salut.
    ati putea sa faceti in asa fel incat, daca sari dintr-o harta prin oricare portal sa nu te dea in aceeasi harta.
    exemplu: din Bootes portal dr sus am ajuns tot in Bootes stg jos.
    Multumesc.
     
  15. cand incerc sa sar in portal se blocheaza , a mai patit cineva asa ceva?
     
  16. da toti avem aceeasi problema ramasi in portal ,ag1 nu se numeste event asa blocaj in fiecare portal trebuie sa ne conectam in x1 cu alta nava sa punem warp sa scoatem nava din poarta aceea pt a sari iara )) si tot asa pana trec astea 4 ore de event )) chinuiala,va multumesc pt eventu asta sau pt (nimic)
     
    BROSCOIUL apreciază asta.
  17. S-a topit portalul de gheata?
     
  18. manuivan70

    manuivan70 User

    salutare
    ultima ora indicata de cronometru pentru deschiderea labirintului era ora 20:00. am intrat la 20:06 si portalul disparuse...fiind in schimb o gramada mare de jucatori care stateau degeaba...

    care e problema?
     
  19. BROSCOIUL

    BROSCOIUL User

    cu ocazia asta mai vezi si tu jucatori pe care inca nu i-ai vazut pe joc ;)))
     
    _ΞNOLΛ-GΛY_ apreciază asta.
  20. deja ora 21:00 eventu trebuia inkis la ora exacta vad ca sunt iara in poarta asta blocat nu pot face nimic invatatima ce sa fac ,nu pot schimba nici alta nava la hangar