Feedback Unică temă de discuții - Eveniment de iarnă

Discuție în 'Discuții despre joc / Feedback' creată de -pianoman-, 19 Dec 2023.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. FRUMUSICA

    FRUMUSICA User

    m-a facut sa cumpar permisul acum l-au scos eventul
     
    BROSCOIUL apreciază asta.
  2. _basty13_

    _basty13_ User

    mai cumperi o data
     
  3. BROSCOIUL

    BROSCOIUL User

    maine se va face un sync,speram ca intre orele 10-11 ora serverului sa putem intra in portal
     
    FRUMUSICA apreciază asta.
  4. FRUMUSICA

    FRUMUSICA User

    au pierdut syncul in portal il cauta si la ora asta!
     
  5. BROSCOIUL

    BROSCOIUL User

    sa vedem, poate mai primim 2500 de gg pentru ziua pierduta :) nu am nimica impotriva :))
     
    FRUMUSICA apreciază asta.
  6. BROSCOIUL

    BROSCOIUL User

    :))) nave pe care nu le-ai mai vazut de 1 an ai gasesti acolo :)))) alooooo, scoatetine afara, stam de un an in portal :))))
     
    FRUMUSICA apreciază asta.
  7. Ce drq event ma,cand cade tot sistemul din 5 in 5 minute!
     
  8. Iar botii din XXL,gen Kriss sunt teferi si nevatamati!
    Buteaza toata noaptea si ziua sunt zmei,e unul de-i zice KANE,buteaza de 2 ani si astia nu-l prind!
     
    BROSCOIUL apreciază asta.
  9. care event ca nu merge
     
    _basty13_ apreciază asta.
  10. si cu permisul ce facem? am dat o gramada de uri pe el, mai dati niste gg compensatie si gata? vai si amar de voi. incompetenti pana la capat, si mai aveti nerusinarea sa cereti parerea noastra.parca nu o stiti de atatia ani,rezolvati boti, rezolvati programele ilegale, si garantat jocul va merge struna.
     
    _basty13_ și _1goliat1_ apreciază asta.
  11. _1goliat1_

    _1goliat1_ User

    povesti nui mai intereseaza astept raspuns de la suport de luni si azi ii joi si nimic
    luni am primit raspuns si intrebare daca mai sunt blocat in poarta
    eu am raspun nu dar abia dupa 4 ore am fost scos din poarta si in acele 4 ore sau pierdut ore de bostare conpensatie acele bostare pauza
     
    _basty13_ apreciază asta.
  12. _basty13_

    _basty13_ User

    aloo domnilor este event sau nu
    cum se fac acele mis daca nu este nimic
     
  13. Ragnaros

    Ragnaros User

    sa vedem, dupa restart
     
  14. Giany

    Giany User

    ce sa vezi? nu se mai poate loga nimeni pe joc...
     
  15. Mary

    Mary User

    Butii sunt la datorie stai linistit
     
    BROSCOIUL apreciază asta.
  16. Nu este ceva nou pt DO luna decembrie la inceput nu mam putut loga la joc aproape 1 saptamina dupa care am stat 5 zile blocat in poarta Kappa dupa care labirintul inghetat nu avea poarta de lansare si ce sa vezi? acum iar nu ne putem loga la joc ,probabil ne lasa sa intram in joc cand se termina eventul ,o harababura de nedescris la DO
     
  17. Acum, mai nou, blocajele se tin lant - încontinuu.
    Dar au un nou comportament: tin intre o ora si doua ora, asa cum de foarte curând a fost azi intre 14:00 si 16:00 (aprox).
     
  18. BROSCOIUL

    BROSCOIUL User

    autolock-ul este in actiune,pun pariu ca 60% dintre jucatori sunt cu programe , daca nu chiar mai multi
     
  19. BROSCOIUL

    BROSCOIUL User

    Dupa cum se prezinta eventul, si anul acesta recompensele vor fi impartite intre bionici, jucatorul cinstit poate sa-si ia gandul dela recompense, iarasi o sa fie un pumn bagat in gura jucatorului cinstit, BRAVO DO !! impotriva bionicilor nu se face nimica dar la shop se baga oferte de chilipir :))))))))) 99 euro pentru un pachet de (.....)
     
    Xmen99 apreciază asta.
  20. Cu cat sari mai mult in portal cu atat ai sanse sa ajungi pe o harta mai putin populata. Cele mai bune sunt cele din dreapta jos. Acolo faci usor 100k pe ora daca ai dmg mare. Eu joc fara programele si de la inceputul event-ului am facut cel putin 500k uridium. Am vazut multi boti pe harti dar in principiu aia nu sar mai mult de cateva ori prin portal. Acum seara chiar nu prea ai sanse decat sa faci npc-urile pentru battelpass.