Feedback Unică temă de discuții - Eveniment de iarnă

Discuție în 'Discuții despre joc / Feedback' creată de -pianoman-, 19 Dec 2023.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. -pianoman-

    -pianoman- Community Team Team Darkorbit

    Salutare piloți,

    În acestă temă echipa de dezvoltare a jocului așteaptă feedback-ul vostru în ceea ce privește evenimentul în desfășurare, ''Eveniment de iarnă''. Vă rugăm să evitați off topic-ul și să încercați să fiți obiectivi. Orientativ, încercați să acoperiți aspectele de mai jos:

    • Ce vă place la acest event?
    • Ce nu vă place la acest event?
    • Ce ar trebui schimbat/modificat?
    • Ce îmbunătățiri ați aduce eventului?
    • Eventul este prea greu? Prea ușor?
    • Recompensele sunt satisfăcătoare?

    Încercați să vă argumentați răspunsurile.
    Vă mulțumim și vă dorim distracție plăcută!
     
  2. salvinni

    salvinni User

    eu zic sa nu mai bagati nici un event pana nu rezolvati nimic cu jocul! sa bagam uridium pt permis si jocul sa mearga o ora pe zi??? am terminat zeta si nici o recompensa! faceti-va treaba si apoi mai vorbiti de eventuri!
     
    Tirbusonzdrentuitul, FRUMUSICA și BROSCOIUL apreciază asta.
  3. FRUMUSICA

    FRUMUSICA User

    eu am de ce sa fiu suparat de 4 zile nu mai pot continua cu misiunile 100 pentru ca sunt blocat in epsilon la mis 56 pentru a le-ati mai pus si in ordine si epsilon era prima ! joculmerge din rau in mai rau care e de acord sa dea un light!
     
    gimysz și oviovi70 apreciază asta.
  4. Sa nu te astepti la ceva mai bun !!!!!! noi asteptam de 10 ani :))))))))) jocul o sa "functioneze" tot asa mai departe !!! Pe ei nu ai intereseaza jocul, pe ei ai intereseaza profitul, jocul nu merge dar eventuri peste event, pagina de shop functioneaza prea normal, singura solutie este sa bagi bani ( EURO) in shop sau in programe ilegale cu licenta :) ramane la alegerea ta ! jocul a devenit un joc de programe asa ca nu te pot sfatuii decat: casca ochii !!!!
    Acusi vine Craciunul !!!!!!!!!! eu va sfatuiesc sa bagati banii in ceva util !!! Eu va sfatuiesc sa aveti in primul rand grija de familie si nu de chinezi !!!!!!!!, Un vin fiert pentru nevasta :) cateva jucarii pentru copii,( dar nu darkorbit !! :) ) si o sa aveti cea mai mare satisfactie.
    Acusi vine craciunul si tot degeaba vorbim :) ( al 17-lea craciun cu mizerii darkorbit :((( ) nici macar nu ma mir, chinezii nu sunt crestini !
     
    _basty13_ apreciază asta.
  5. _basty13_

    _basty13_ User

    eu ma astept si vreau sa vad cum se bat programele sa prinda synk prin ziduri
    si pe urma ii vezi tu doamne ce tari sunt
    nimic schimbat
    da daca nu iar lasa sa joace cu programe tare sar bucura o gramada de jucatori
     
    Tirbusonzdrentuitul apreciază asta.
  6. _basty13_

    _basty13_ User

    alooo ati dat drumul la event dar in globala 5
    ii evenul dar poarta sa sari nu este nu apare in 3 1
     
  7. Nu este portal , nu este misiune pentru cheie....e bine.
     
  8. FRUMUSICA

    FRUMUSICA User

    au bagat event fara portal sau cand sar parca vad ca sunt acolo de anul trecut o gramada de jucatori!
     
    BROSCOIUL, oviovi70 și BATELSTAR apreciază asta.
  9. Xmen99

    Xmen99 User

    la anu apare poarta
     
  10. Xmen99

    Xmen99 User

    tare de tot
     
  11. Xmen99

    Xmen99 User

    eventul ii pe pagina de joc dar pironan a uitat sa apese pe butonul start
    Evenimentul de iarnă începe miercuri, 20 decembrie, la ora 10:00 (LST) și se desfășoară până miercuri, 3 ianuarie, la ora 23:59 (LST).
    unde?
    cand?
    ora 12 romania si el nui dat drumul
     
    Marius29s apreciază asta.
  12. BATELSTAR

    BATELSTAR User

    Ora 13 a sosit ,omul negru n-a venit !
     
  13. BROSCOIUL

    BROSCOIUL User

    cod bonus nou, DOGALAXY, cred ca sunt 2500 energie extra
     
    Modificat ultima dată: 20 Dec 2023
    _basty13_ apreciază asta.
  14. ora 13 .38 nici urma de portal in hartile x1 ,poate doar daca desenam noi pe monitor unul.
     
  15. _basty13_

    _basty13_ User

    nu au avut timp sa dea copi sa puna pe forum
    au alta treaba de fact moderatori nostri
     
  16. primele 4 ore din labirintul inghetat au trecut si nu am inca portal in hartile x1 probabil inceputul apartine celor cu pile si relatii ca sa se distanteze cat mai mult si dupa da drumul si la prostime ,unde sunt moderatorii ? ??....
     
  17. da,lipseste poarta,e nasoala treaba!!!
     
  18. BROSCOIUL

    BROSCOIUL User

    Frumos event, nici nu m-am asteptat la altceva :))

    Încercați să vă argumentați răspunsurile.
    Vă mulțumim și vă dorim distracție plăcută!
    !!! cred ca nu mai trebuiesc comentarii
     
    Modificat ultima dată: 20 Dec 2023
    _basty13_ apreciază asta.
  19. precum e jocul e si eventul, incepe azi si apare peste 5 zile, slava DO.
     
  20. _basty13_

    _basty13_ User

    gata sa scos eventul