Trezeste-te EG4 .

Discuție în 'Clanuri' creată de -=(GhosTShiP)=-, 12 Aug 2018.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. Buna ziua dragi jucatori . Dupa cum stiti cei din LEON , SK si F10k incearca sa ne domine . Iar noi romanii ne dam razboaie intre noi doar pentru o alianta cu ei . Stim foarte bine ca ei folosesc tot felul de programe . Insa noi ne putem uni . Macar pentru a ne face un joc mai frumos
     
  2. Bismut

    Bismut User

    Se pare ca jucatorii romani de pe EG4 sunt activi doar pe forum.
     
  3. pai...sunt cativa romanasi si prin LEON --functie de cum ii poarta interesul...probabil cu noul event dedicat vor mai intra si altii sa faca schimb de programe...am vrut sa zic experienta.
    @Bismut
    (Se pare ca jucatorii romani de pe EG4 sunt activi doar pe forum.)

    Pai pe joc sunt doar cei non-stop.Cei care si-au dat seama cat de importanti sunt ei pt BP au migrat...
     
  4. Noua jucatorilor romani de pe EG 4 ni se cam face lehamite de jocul acesta...;)
     
    Veneficus apreciază asta.
  5. Fiecare e activ cat poate . In functie de romanasii nostri din oricare clan chiar ca ni se face lehamite :)
     
  6. WIΖΛΓΔ

    WIΖΛΓΔ User

    @Bismut
    tare mi-ar place să te văd aici, pe eg4, făcînd opoziţie clanurilor amintite mai sus (apropo, de ce nu ai un cont şi pe eg4 ?! :D ) care sunt pline de admini şi servitori ai acestora, toţi în slujba bp !
     
    _^MATRIX^_ și Veneficus apreciază asta.
  7. rip prietene aici ai raspunsul
    cu mentalitatea asta daca as intra pe ts cu romani sa tipe toata lumea cand bubuie treaba de sus as iesi din clan si i-as bubui cu placere
     
  8. Bismut

    Bismut User

    Sunt sanse destul de mari ca EG4 sa se uneasca cu EG6 si vom vedea atunci.
     
  9. WIΖΛΓΔ

    WIΖΛΓΔ User

    ce vom vedea ? cum faci alianță cu leonul sau poate chiar o cerere de aderare la clanul lor de șmecheri ? :p
    dacă ajungi pe eg4 cu tot clanul tău și nu se întîmplă ceea ce am spus eu mai sus ai cuvîntul meu că am să-mi cer scuze personal și în mod oficial. dar ca să se petreacă asta trebuie să te și bați cu ei cot la cot cu noi !
     
    Veneficus apreciază asta.
  10. De la vorbe pina la fapte este si va fi un drum lung :) pentru toti .
     
  11. Ma, sa fiu sincer eu am evitat serverele de europa de la 3 la 4 (pe 1 nici nu l-am mai luat in considerare intrucat era full de trisori si de nemti-turci FE) dar il alesesem pe cel mai proaspat creat eg 5, unde facusem si eu cu cineva o enclava a clanului EROE. Stai linistit ca si acolo era plin de turci, era unu cu numele çriminal(gen. de baza) veng revenge full elit in 2010.


    singuru din eg4 care e cel mai activ aici esti tu de fapt...

    oricum forumu nu e asa de activ ca inainte de 2013, in 2010 era si o sectiune pentru povesti si revista "pierduti in spatiu" d-aia-m intrebat daca exista vreo arhiva, c-am muncit la ea impreuna cu altii.
     
    Modificat ultima dată: 27 Ian 2019
  12. Althea

    Althea Board Administrator Team Darkorbit

    Salut,

    Te rog să încetezi să mai postezi în orice temă îți iese în cale doar pentru că subit simți că ai ceva de spus chiar și la o jumătate de an sau chiar un an după ce s-a postat. Asta se numește ''spam''. Mulțumesc pentru înțelegere!