Trageri GG

Discuție în 'Probleme generale' creată de 123, 27 Mar 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. 123

    123 User

    salut,am si eu o intrebare,,,,,am 42 de componente din beta ,tot dau gg/uri in numar mare si nu primesc restul de componente,vreau sa stiu de ce?....multumesc....eg2
     
  2. În schimb, cu siguranţă primeşti multiplicatoare, care tot părţi de poartă sunt.
     
  3. Fara suparare dar cam cat uridium sau gg-uri trebuie pentru o poarta epsilon? Pana acum am bagat cam 100 mii uridim si de gg nu mai stiu! La ultima incercare am bagat 30 mii uri si am luat doar 2 parti din portal iar de restul xenomit si alte alea! Si da,primesc multiplicatoare dar culmea e ca le da tot pe xenomit sau x2! :) Cam ce concluzie ar trebui sa tragem de aici???
     
  4. Nu mai mult decât cantitatea consumată până în momentul în care reuşeşti să o deschizi! ;)

    Cum iniţiatorul temei n-a revenit...

    Temă închisă.
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.