Titlu

Discuție în 'Întrebări de început de joc' creată de ##Ðüмץтяα§[*RO*], 3 Iul 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. daca eram in low cu un prieten si ma distrus doar pe mine century flaccon century a luat titlu meu
     
  2. E o întrebare sau o constatare?
     
  3. O intrebare ca azi eram in low si ma distrus falconul si pritenul meu cind sa uitat la cenury nu avea nici un titlu dupa ce am intrat in poi si la mfacut nu a dat nici un titlu nici mie nici lui dupa cite stiu u daca un npc te distruge iti ea titlu si dupa cel faci til da inapoi
     
  4. dupa ce te omoara un npc,titlul tau trece pe un npc,nu e mentionat nicaieri ca acel titlu trece pe acel npc
     
  5. WIΖΛΓΔ

    WIΖΛΓΔ User

    ce spui tu este valabil doar în cazul în care eşti distrus de un jucător.
    dacă te distruge un npc titlul este distribuit aleatoriu unui npc din hărţile normale de joc deci nu în harta LOW, nu în hărţile piraţilor, nu în harta 4-5 şi nu în GG.
     
  6. Puteti verifica,luati un titlu va lasati distrus de un npc un kristalin klon sibelonit etc. si veti vedea ca titlu pe care il aveti ii va fi dat lui
     
  7. WIΖΛΓΔ

    WIΖΛΓΔ User

    e curios ceea ce spui tu. pînă acum regula era cea pomenită de mine, dacă se întîmplă aşa cum spui e o modificare despre care nu am fost informaţi.
    poate cineva din echipă să confirme ?
     
  8. Silviu

    Silviu User

    Asa ti-a aratat tie imediat dupa ce ai fost distrus de Century Falcon, insa titlul a fost atribuit aleatoriu unui NPC normal din joc. Dupa cum ai spus si tu: "ma distrus falconul si pritenul meu cind sa uitat la cenury nu avea nici un titlu", ceea ce confirma ce a spus si Wizafa mai sus. Nu o sa vezi tu titlu pe un NPC dintr-o poarta oricare ar fi ea.
     
  9. Intervenţie corectă!
     
  10. rattyionut

    rattyionut User

    domnule invata sa scri ca nu am intele
    domnule invata sa scri ca nu am inteles o ,,iota,, din ce ai spus...o_Oo_Oo_O