Titlu eveniment ,,Labirint inghetat,,

Discuție în 'Probleme tehnice eventuri' creată de **İEDÜ**, 5 Ian 2024.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. **İEDÜ**

    **İEDÜ** User

    La sfarsitul eventului ,,Labirint inghetat'' trebuiau acordate titluri primilor 10 jucatori cu cele mai multe distrugeri pentru creatura Synk.

    La finalul evenimentului, primii 10 jucători ai clasamentului vor primi titlul: Țintaș de elită

    Se mai acorda acest titlu?:confused::rolleyes:o_O
     

  2. Trebuie sa avem răbdare cu ei că sunt în concediu și nu răspund prompt deocamdată .
    Sunt sigur că titlurile se vor acorda mai devreme sau mai târziu , probabil mai târziu :)
     
    Veneficus apreciază asta.
  3. BROSCOIUL

    BROSCOIUL User

    Are vre-o importanta daca se va da titlul ??????? voi jucati pentru mizeria aia de titlu ? :))))))))))))
    Daca ar fi fost titlul , bagator de seama, l-as fi pus eu pe nava :))))))
     
    Veneficus și Tibles apreciază asta.
  4. Hyperionᅟ

    Hyperionᅟ S-Moderator Team Darkorbit

    Exista o problemă în acordarea titlurilor la eventul Labirint înghetat. Problema este cunoscută de către echipa tehnica si urmează să fie acordate în zilele următoare titlurile lipsă. Între timp te rog sa precizezi userID și serverul de joc pentru contul în cauză.
     
  5. FRUMUSICA

    FRUMUSICA User

    LA PRIMUL SET DE ASCENSIUNE ASTRALA AM FOST PE LOC 3 SI NU AM PRIMIT RECOMPENSELE DE CATE ORI TRE SA REPET SI SA FAC TICHETE!!!
     
  6. **İEDÜ**

    **İEDÜ** User

    User ID : 40292648
    Server :EG 3
     
  7. **İEDÜ**

    **İEDÜ** User

    Pentru mine are , daca tu consideri ca este o mizerie nu stiu de ce mai arzi gazul de pomana pe aici
     
    Sorin[RO™] apreciază asta.
  8. Veneficus

    Veneficus User

    cu 10(zece) ani in urma...

     
    Tibles apreciază asta.
  9. FRUMUSICA

    FRUMUSICA User

    au ei probleme si mai mari platesti 2 saptamani duplicator si ti-l da numai o saptamana ,la primul set de ascenssiune loc 3 si nu da recompense dar macar sunt cu imima inpacata ca au mai fost si altii nu numai pe mine m-a parlit! au deficiente mari in joc nu mai fac fata nu mai e un joc credibil ...pacat ca am pierdut timpul cu el ! asta e !!!
     
  10. Ai stat cu butu ca sa faci sink, este? :))))
     
    Tibles și **Just4fun** apreciază asta.