Tip

Discuție în 'Întrebări de început de joc' creată de ITACHI[S-rank], 20 Feb 2015.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. Salut,

    Spuneti-mi si mie va rog, ce tip de scut ( shield) este acesta care creaza efectul ce se vede intre cei doi Kristalloni ( cand se trage asupra navei Citadel ). Nu am reusit sa imi dau seama despre ce este vorba ( desi am cautat destul de mult ), asa ca am recurs la aceasta imagine ca sa fiu mai explicit . Am crezut ca e vorba de backup shield ( realizat in TECH FACTORY) , dar m-am inselat .




    [​IMG]
     
  2. Cred ca este vorba despre abilitatea Solidaritate scut, eu o am la 5 iar atunci cand sunt atacat mi se vede in jur asemnea aegisului de langa citadel.

    [​IMG]
     
  3. Multumesc pentru raspuns :) , abia acum am observat ca exista si un al treilea "grup" de abilitati ... trebuia tras de bara la dreapta :).
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.