Anunț Test server "Open Beta" deschis 05.05.2020 - "Conflict Galactic"

Discuție în 'Anunțuri oficiale' creată de Ícaro_, 4 Mai 2020.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. Ícaro_

    Ícaro_ Guest

    Salutare piloți,

    Mâine, 05 Mai 2020, vom deschide serverul „Open beta” pentru a testa evenimentul "Conflict Galactic" pe serverul nostru de testare. Aici veți găsi întrebările frecvente (în limba engleză): LINK


    Acesta este link-ul de conectare: LINK

    De îndată ce vă autentificați cu contul existent sau creați un cont nou pe serverul de testare, veți obține următorul bonus de conectare:

    • Premium
    • 3,000 ABR
    • 20,000 Chromin
    • 20,000 Isochronat
    • 50,000 Rinusk
    • 20,000,000 Uridium
    • 20,000 Seprom
    • 20,000 Promerium
    • Modul de actualizare a navei DMG-GP01
    • Modul de actualizare a navei HP-D01
    • Echipament PET G-MM1
    • 5,000 SR-5
    • 20,000 UCB-100
    • 1x Navă Tartarus
    • 1x Navă Cyborg
    • 1x Navă Berserker
    • 1x Navă Zephyr
    • 1x Navă Solace
    • 1x Navă Sentinel
    • 1x Navă Disruptor
    Serverul de test va rămâne deschis de pe 05 Mai la 10:00 am (CET) până pe 06 Mai, la 10 am (CET). Am dori ca jucătorii noștri să testeze împreună cu noi evenimentul Conflict Galactic.

    Permisul de luptă va fi inclus în evenimentul final, dar nu a fost activat pe server-ul de testare.

    Iată o mică listă cu lucrurile la care am dori ca toată lumea să arunce o privire mai profundă:

    • Priviți echilibrul noilor module de actualizare a navei și al noului Echipament PET
    Vă rugăm să ne oferiți feedback-ul vostru aici: LINK.

    Echipa voastră Darkorbit.
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.